Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félnétek egy olyan pasitól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félnétek egy olyan pasitól aki már ütött meg nőt?

Figyelt kérdés
Már sokat ittak és a lány olyant szolt, ami a pasinak nem tetszett, aztán kapott egyet.
2019. márc. 25. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Kocsmaroskent sok ilyen hülye gyereket pofozok meg és a legfurcsább hogy a barátnő aki elszenvedi az meg meg is akarja védeni...

Nők nem félnek ilyenről, mert az ilyet nem tudják férfinak tekinteni a lányok meg butuskak és úgy gondolják hogy ők a hibásak a pasi meg nem.

2019. márc. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Ahogy nézem nem félnek. Tudok olyanokat akik több barátnőjüket is megverték, tudja ezt az összes lány a városban, mert néhány tízezres helyen nem marad ez olyan titokban, mint mondjuk Pesten maradhatna. Ettől függetlenül nem lettek kirekesztve a nők részéről. Ugyanúgy szednek fel csajokat, van aki a barátját csalja ilyen sráccal rendszeresen. Nem csak alacsonyan kvalifikált, buta csajok állnak velük szóba.

A férfiak kirekesztőbben viselkednek velük szemben ezek után mint a nők. A férfiak agresszív gyökérnek tartják és nem igazán haverkodnak velük. De nőjük az gond nélkül van.

2019. márc. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt már bántalmazó kapcsolatban részem, egyszer történt meg. Igaz, "csak" a falhoz nyomott és megfenyegetett, nagyon megrázó volt. Otthagytam. Én bizony nem védeném az ilyet!

És ha megtudnám vlkiről, igen, félnék, nem kezdenék vele. Ilyen szörnyűséget nem kívánok átélni senkinek. Ezek a "pasik" nem fogják fel, mit tesznek.

2019. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én tartanék attól, hogy legközelebb is megteszi és velem.

Bár velem nem párkapcsolatban történt ilyesmi, de a távolságot tartottam. Egy barátom épp féltékenykedett egy haverjára és számon akart kérni, mire én közöltem hogy nincs okom ilyenekről magyarázkodni neki és sarkon fordultam. Erre utánam dobta a boros poharát, ami a karomon talált el és tört szét, szerencsére csak zúzódásom lett, nem vágott meg, de így is elég fájdalmas volt. A srác ezt követően nem értette, miért ignorálom őt, megpróbálta megmagyarázni, hogy miért én vagyok a hülye hisz ez nem nagy dolog.

2019. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én félnék, főleg, hogy ebben az esetben tényleg csak annyi történt, hogy elborult az agya egy beszólástól. Ennél durvább konfliktust hogyan kezelne akkor?
2019. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem félnék, mert gondolkodás nélkül lecsavarnám a tökét,de nem kezdenék ilyen férfival soha..
2019. márc. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem félnék tőle, de nem akarnám, hogy bármi közöm legyen hozzá.
2019. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
vicces, én 1x megcsaptam a nárcisztikus párom, mert olyan szinten alázott meg mások előtt, hogy ha nem kap 1 pofont, akkor hülyének néznek, de ő nem nő volt, szóval nőt nem ütöttem még meg.
2019. márc. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

2-es válaszoló vagyok.

Nem értem, hogy az én írásom miért csak néhány százalékos és másoké miért több, amikor a kérdésre válaszoltam és úgy érzem nem kevesebbet mint mások.

Miért kell ezt lepontozni? Pont olyan 100%-osnak kellene lennie mint a többié. Igen, verte a nőjeit és ugyan úgy vannak nőjei azóta is. Egyiket sem érdekli, hogy az exeit verte.

2019. márc. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem, exem inni se ivott es akkor is volt hogy megpofozta az akkori nojet vagy tobbet mert az eleg undorito modon hulyete nezte es megcsalta..

Emberekkel is agressziv volt nem csak a volt noivel...


Koztunk volt tobb ocsmany veszekedes volt hogy direkt provokaltam de soha egy ujjal nem ert hozzam.. pedig fizikailag is direkt adtam ala a lovat.. ugy felmergelt.. es soha...

Ket emberen mulik minden... mint ekkor is bebizonyosodott....:)

2019. márc. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!