Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre több idióta és bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több idióta és bunkó nőbe futok bele a Tinderen Budapesten, mit tegyek hogy ne magamat hibáztassam, de emberundorom se alakuljon ki a söpredék miatt?

Figyelt kérdés

Ma két randim is volt.

Az egyiket meghívtam kávéra, full gentleman voltam szépen felöltözve, sétáltunk beszélgettünk, az egész randi alatt ragyogott, csacsogott, aranyos volt. Még írta is itt a tinderen, hogy hát sok itt a bunkó, de általában ő, ha valakivel nem akarja folytatni akkor leírja neki, hogy bocsi, de ez nem fog menni. :)


Gondoltam oké, ez egy korrekt lány.

Nos találkozó óta még a szaros tinder felületén sem ír vissza pedig rendes voltam vele és rendes ember vagyok.


Másik, még belefért ma ez után.

Kutyasétáltatás este a dunaparton, mondom de jó, romantikus. Erre a lánynak bár van kontaktlencséje, mert a képein láttam, szemüvegben jön el, olyan hangulatban mintha reggel az utcán kérdezném meg valakitől merre van az otp bank.


Végig csak magáról beszélt, aztán sikerült belenyúlnia a kutyaszarba amikor azt ki akarta dobni zacskóval (vagy csak ezt találta ki, hogy undort keltsen bennem, nem tudom) és mondta, hogy belenyúlt és biztos olyan lett. Mondom csodálatos, életem legszebb randija. Ment egy kört a kutyával én mint a másik kutya mentem mellette, kérdeztem beülünk-e valahova mert van itt egy hely ahova kutyát is bevihet, azt mondja "bocs de nem" és a következő sarkon le is rázott.


Elmondom: ugyanaz a szakmánk volt, mindketten egyetemet végeztünk, szépen felöltöztem, parfüm, új fehér cipő. Kedves voltam vele és érdeklődő.


Szerintem ha egy férfi és egy nő elmennek randizni, a nőnek illedelmességből legalább egy teát vagy kávét meg kéne innia a férfivel.


Jó tapasztalataim is vannak, de sajnos (főleg itt budapesten) a legtöbb ilyen. Ez a szaros kéz, meg elköszön az utcasarkon 1 méterre tőlem, hogy "hát akkor szia" és sarkon fordul. Ez brutál volt. Horror.


2019. márc. 25. 22:21
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

oké megjöttek a vértrollok.

Oké

ÉN VAGYOK A HIBÁS DÖGÖLJEK MEG.

köszi, jóéjt

2019. márc. 25. 23:20
 12/28 anonim ***** válasza:
87%

Na majd ha visszajössz, olvasd el a kérdésedet elejétől a végéig...

/á, kicsit se süt róla a nőgyűlölet .....:DD /

2019. márc. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
86%

Első randi :Ma volt a találkozó.Miért kéne egyből írnia? Azért mert neked nincs dolgod,neki még lehet.

Második: Mi baj azzal ha szemüvegben megy el?És kit érdekel ha ugyanaz a szakmátok? Máris elsöprő szerelemnek kéne kialakulnia?


Egyiknek sem jöttél be,fogadd el.Főleg ha előttük is ezt a stílust mutattad. Lerí rólad ,hogy bunkó vagy.


A nő illedelmességből igyon meg valamit? Mire fel?Hát...ha nekem sem szimpi valaki,nem pazarlom rá az időmet.

2019. márc. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
16%

Nekem is olyan tapasztalatom volt hétvégén hogy jól eldumáltunk, ment az idő. Mosolygás, minden, aztán másnap mondja hogy mégsem tudja elképzelni a dolgot...

Ehhh nagyon nem értem én sem. Nem vagyok egy bunkó, nem játszom meg magam, nem adom a kivagyi embert, de ezekszerint lehet azt kéne. Mert az olyan embereknek mindnek van párja...

2019. márc. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Sajnos túl nagy a nők mozgástere, amíg a férfinek keményen meg kell dolgoznia a pénzért, hogy a nők szeressék a nő bármit megtehet.

Már a ronda nőnek, bunkónak, munkanélkülinek is nagy az értéke ráadásul a külföldiek is ide járnak konkrétan dugni. Ha nekem lenne ekkora arcom hamar problémáim lennének sőt le is tiltanának a társkereső oldalakról.


így viselkedni közösségellenes.

2019. márc. 26. 00:07
 16/28 anonim ***** válasza:
86%
De ha utálod, lenézed a nőket, minek neked?
2019. márc. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
93%
Az emberek a tudatos reakcióikat többé-kevésbé tudják kontrollálni, a tudattalant viszont nem. Ha összehozna téged a sors egy férfigyűlölővel, hiába tenné a szépet, a metakommunikációs jelekből levágnád, hogy utál. Ezek a nők is levágják, mit gondolsz valójában róluk, ezért szarnak le.
2019. márc. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
53%

Járj el helyekre ahol még sosem voltál és ismerkedj. (Vizet prédikálok 😂)

A tinderben én sem bíznék de ez ami a te problémád csak egy ok a sok közül.

2019. márc. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
9%

Nagyon sok bunkó van más oldalakon is, de azért te is tudod, hogy a Tinderre leginkább a 90es évek és 21.századi tinijei mennek, akiknek nagy részének nem volt annyi lehetősége csoportokba menni, ezeknek fontosságát megismerni, állatkertbe, botanikus kertbe, múzeumokba, színházba menni. Nem jó, hogy ennyire hagyják az embereket kockulni és igénytelenné válni érzelmileg, kapcsolatokban, kommunikációban.

Ha te komolyabb férfi vagy, akkor nem nagyon kellene ilyen csajszikkal foglalkoznod. Sajnos ezeknél (lányok és fiúk) az is sokszor tapasztalható, hogy érzelmeket és sok mindent kapni szeretnek, de viszonozni valamennyit nem.34N.

2019. márc. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
79%

Az elso no: lehet,ugy allitotta bea tindert,h nem latja ,j irtal. Majd megnezi,turelem.


A masodik: a kaki biztos flusztralta. Meg gondolom a porazt is le akarta mosni gyorsan. Nala is szamithatszmeg talira. Itt a szitubol adodik a lerazas szerintem.


Legyel optimistabb,mert a pesszimizmussal a sajat eleted korlatozod.

2019. márc. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!