Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre több idióta és bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több idióta és bunkó nőbe futok bele a Tinderen Budapesten, mit tegyek hogy ne magamat hibáztassam, de emberundorom se alakuljon ki a söpredék miatt?

Figyelt kérdés

Ma két randim is volt.

Az egyiket meghívtam kávéra, full gentleman voltam szépen felöltözve, sétáltunk beszélgettünk, az egész randi alatt ragyogott, csacsogott, aranyos volt. Még írta is itt a tinderen, hogy hát sok itt a bunkó, de általában ő, ha valakivel nem akarja folytatni akkor leírja neki, hogy bocsi, de ez nem fog menni. :)


Gondoltam oké, ez egy korrekt lány.

Nos találkozó óta még a szaros tinder felületén sem ír vissza pedig rendes voltam vele és rendes ember vagyok.


Másik, még belefért ma ez után.

Kutyasétáltatás este a dunaparton, mondom de jó, romantikus. Erre a lánynak bár van kontaktlencséje, mert a képein láttam, szemüvegben jön el, olyan hangulatban mintha reggel az utcán kérdezném meg valakitől merre van az otp bank.


Végig csak magáról beszélt, aztán sikerült belenyúlnia a kutyaszarba amikor azt ki akarta dobni zacskóval (vagy csak ezt találta ki, hogy undort keltsen bennem, nem tudom) és mondta, hogy belenyúlt és biztos olyan lett. Mondom csodálatos, életem legszebb randija. Ment egy kört a kutyával én mint a másik kutya mentem mellette, kérdeztem beülünk-e valahova mert van itt egy hely ahova kutyát is bevihet, azt mondja "bocs de nem" és a következő sarkon le is rázott.


Elmondom: ugyanaz a szakmánk volt, mindketten egyetemet végeztünk, szépen felöltöztem, parfüm, új fehér cipő. Kedves voltam vele és érdeklődő.


Szerintem ha egy férfi és egy nő elmennek randizni, a nőnek illedelmességből legalább egy teát vagy kávét meg kéne innia a férfivel.


Jó tapasztalataim is vannak, de sajnos (főleg itt budapesten) a legtöbb ilyen. Ez a szaros kéz, meg elköszön az utcasarkon 1 méterre tőlem, hogy "hát akkor szia" és sarkon fordul. Ez brutál volt. Horror.


2019. márc. 25. 22:21
1 2 3
 21/28 Rockarc ***** válasza:
85%

En nem javasolnam a futoszalagon randizast. Bar ez sima ismerkedesrol szol meg, de akkor is kicsit gebaszosnak tunik, hogy ha ez nem, akkor majd a masik bejon tipusu hozzaallas. A nok pont az ellenkezojere vagynak. Mellesleg, ha sokat beszelt a no magarol, lehet gazos volt a kutyas randi, de ha volt olyan ami megmaradt benned, akkor az kesobb meg jol johet a beszelgetesek soran.


De en ugy gondolom, te gondolatban mar mindket not kukaztad, szoval nem ertem a csalodottsagod, te mar dontottel anelkul, hogy tudnad az o velemenyuket. Nem talaltad oket meltonak hozzad. Nincs ezzel gond, csak egy kis kepzavarral elve, ne kutyazd mar le oket ezert. En is randiztam olyan novel, aki reszben kivagta nalam a biztositekot. Olyannal is akin ereztem, hogy hezital. Haragudnom kene rajuk? Ugyan dehogy. Nem egymast kerestuk ennyi. Es kepzeld, senki sem fog a nagykonyvben megirt modon viselkedni, es az etikai reszekbol is annyit tart be, amennyit tud, vagy akar. Termeszetesen en sem vagyok egy erkolcscsosz, de viselkedni tudni kell. Azert latszik am, hogy kinek volt gyerekszobaja, es kinek nem.


Sosem ertettem ezt a randis duzzogast, a masik az idejet rad aldozza, te meg odaallitasz es a 0 ismeretseg ellenere maris elvarasaid, megjegyzeseid vannak, es lesajnaloan nyilatkozol roluk. Es igen, rendesen erzodik a soraidbol a nogyulolet, az elvarasod meg no comment kategoria. Lehet, hogy szepen fel tudsz oltozni, de a valodi ened siman elotorhet barmikor.

Egy randin pedig az osszes ember keresi a jeleket, pro-kontra, az osszes erzekunk ki van ilyenkor hegyezve a masikra. Komolyan el kene gondolkoznod, keveseket fogsz megteveszteni a baranyborrel, azokat is csak atmenetileg. Szivesen.


43F

2019. márc. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
96%
Szóval a "rendes" pasi egy napra két randit is szervez, hogy az egyiknek csak sikerül beakasztani? Hát szerintem ez a bunkóság, de nyilván nem értünk egyet.
2019. márc. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
64%
Trollkodik...
2019. márc. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
85%
Aha, söpredéknek nevezed azt akinek nem kellesz. Ez nem kultúrált palira vall. Amúgy meg lehet sok volt a parfüm rajtad.
2019. márc. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
15%
A nők nagy része idióta és bunkó. Jobban jársz, ha felhagysz a csajozással, és inkább prostikhoz jársz. Már csak azért is, mert az olcsóbb.
2019. márc. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
82%
Na ki is bújt a szög a zsákból... Nem tudom milyen alapon támasztasz elvárásokat a nők felé, amikor te meg kb. futószalagon randizol! Mi ez, hogy egymás után 2? Ebből az jön le, hogy neked tkp. mindegy, csak valamelyik jöjjön össze. Ez baromi gáz hozzáállás, senki nem akar egy lenni a 100 közül!
2019. márc. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

Én a kérdezőt megértem, kivéve ezt a szemüveges/kontaktlencsés dolgot. Lehet,hogy fájt a szeme, kíméli, nincs abban semmi ha kontaktlencse helyett szemüveget visel, vélhetőleg nem zárt nyúlt bele a kutyaszba.


Viszont: az első randis lány pont azt ecsetelte,hogy Ő mennyire őszinte,ennek ellenére mégsem vállalta fel, vagy vette a fáradtságot,hogy lezárja ha mégsem jön be a kérdező.Bár azt nem tudom,hogy Te kerested-e Őt, vagy csak vártad,hogy visszajelezzen?


A második randi..miért baj az,hogy futószalagon randizik valaki?Ismerkedik, nincs ebben semmi.

Én nőként mondom,hogy nem találom helyénvalónak bármennyire trendi,hogy kutyasétáltatással köti össze a randit, de ennek nem erről kellene szólnia.


Rátapadtak a válaszolók az ürülékes belenyúlásra, de a lényeg szerintem a kutyasétáltatás mellőzésén lenne.

És azon,hogy első randin ismerkedünk, beszélgetünk, és akár sétálhatunk is, de nem a kutyára koncentrálva.

2019. márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
83%

Aranybogár, azért néhány megjegyzésed magyarázatra szorul....


"Sajnos túl nagy a nők mozgástere, amíg a férfinek keményen meg kell dolgoznia a pénzért, hogy a nők szeressék a nő bármit megtehet."


Mi van? A nőknek nem kell keményen megdolgoznia a pénzért? Én a munkahelyemen ugyanolyan keményen dolgozok, mint a férfi kollégák.

És szerinted csak a pénzért szerethetik a férfit?

A nő meg azért tehet meg bármit, mert hagyják neki. Mindenki annyit tehet meg, amennyit hagynak neki. Az nem a te hibád, ha nincs önbecsülésed.


"Már a ronda nőnek, bunkónak, munkanélkülinek is nagy az értéke ráadásul a külföldiek is ide járnak konkrétan dugni."

Átlagos nőként hadd nyugtassalak meg, hogy még nekem sem nagy az értékem, nemhogy a "rondáknak". Az, hogy néhány kétségbeesett kanos pasi dugna, nem értékmérő.

Ha a külföldiek csak "dugni" járnak ide, nem gond, hiszen te rendes pasi vagy és komoly kapcsolatot keresel egy rendes lánnyal, igaz? Neked ilyen csajok amúgy sem kellenének....

" Ha nekem lenne ekkora arcom hamar problémáim lennének sőt le is tiltanának a társkereső oldalakról."

Mesélj, miért tiltanának le? Mert nem akartad a sétát átvinni kávézóba kutyaszaros kézzel, vagy mert nem írtál vissza aznap? Szívecske, elárulom neked, hogy a pasik nagy része sem ír vissza és úgy lép le, hogy még a második randit is megtervezi. Mégis ott vannak társkeresőn. Ahogy a hazug nős pasik is, meg a hatvan éves aki negyvennek adja ki magát. Senki nem tiltja le őket és szerintem ezek nagyobb problémák, mint a kettő amit te leírtál.

"így viselkedni közösségellenes." Wtf? :-)


Tudod, amit leírtál az elején, az alapján én sem lettem volna hasra esve a két lánytól, de erre a fajta negatív picsogásra semmi szükség. Ebből egyértelműen kiderül, mit gondolsz a nőkről, és hidd el, ezt meg lehet érezni.

2019. márc. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!