Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nárcisztikussal való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nárcisztikussal való kapcsolaton hogyan lehet magamat túltenni?

Figyelt kérdés
Én jártam más férfiakkal is, de ha még volt is úgy hogy velem szakítottak, nem fájt úgy , mint a legutóbbi. Mert lehet volt úgy hogy valakivel jártam, nem szeretett, de nem is hitegetett nagy óriási dolgokkal. Viszont a legutóbbi exem azt állította hogy én vagyok élete szerelme, feleségül akar egyszer venni, már még a közös gyerekeink nevéről is beszélt. De viszont voltak vele más problémák is. De én hülye megvártam, míg ő dobott engem. Aki gondolja annak privátban bővebben leírhatom.
2019. márc. 27. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Leírhatod ha gondolod, aztán elmondom mit gondolok én az egészről.

F36

2019. márc. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj. N
2019. márc. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz . N
2019. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Írj,én is épp egy nehéz párkapcsolatban vagyok,talán segíthetünk egymásnak.

18/l

2019. márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!