Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lépjek túl egy nárciszt...

Hogyan lépjek túl egy nárcisztikussal való kapcsolaton?

Figyelt kérdés
Aki nem volt ilyen férfival kapcsolatban az nem is értheti én mit érzek. 4 hónapig voltam egy ilyen kapcsolatban. Érzelmileg zsarolt, azt hazudta hogy szeret, háromszögezett is az exével. Csak az volt az elfogadott ami számára jó volt. Viszont én hiába telt el azóta hogy dobott engem 3 hónap, mégsem tettem túl magam ezen. Mindig rosszat álmodok, sokszor vagyok nyugtalan, ideges, hiába nem akarok, mégis arra gondolok, hogy kihasznált. Letiltottam őt és a családtagjait is Facebookon, ugyanis ők sem voltak épp kedvesek velem. Most azt gondolom magamról hogy nem vagyok szerethető, hasznavehetetlenen vagyok, nem érek semmit senkinek sem a szemében. Sokszor sírhatnékom is van csak úgy, korábban ez nem volt jellemző rám.
2019. márc. 12. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerős. Bár én csak ismerkedési kapcsolatban voltam vele, az elején annyira kedves,odaadó volt. Aztán később nevetett rajtam,leértékelte a kapcsolatot,majd elutasított azzal,hogy akasszam fel saját magamat,mert senkinek se kellek,semmire se vagyok jól. Azóta se tudtam feldolgozni. A legjobb egy pszichológus,vagy meditáció.
2019. márc. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pasizz be. Komolyan.

En 23 eve elek ilyennel borzasztó.

Kicsinal teljesen.

2019. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az elején ő is kedves és odaadó volt. Ő azt mondta nekem a 4 hónapos kapcsolatunkra hogy az hangyafxxxxsznyi idő. Ez nekem ro9sszul esett. Ezután a kijelentés után meg egy pár nappal elhagyott. Azóta Facebookon osztja a szerelmes zenéket, bár nem tudom hogy ezek nekem szólnak-e.
2019. márc. 12. 13:00
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy most még egy férfira se bírok ránézni sem ezután a csalódás után.
2019. márc. 12. 13:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Most pedig azzal "büntet",hogy nem beszélget velem. Már annyira nem érdekel,hogy mit csinál.
2019. márc. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!