Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ha kiderülne a terhessègetek alatt hogy a párotoknak már van egy eltitkolt gyereke? Az anyuka neveli a férjével, ès a párotoknak semmi köze hozzá.

Figyelt kérdés

És aki neveli egyébként azt hiszi hogy övé a gyerek.

Őszintén mit lehet ilyenkor tenni? Hogyan lehet ezt feldolgozni? Aki hasonló helyzetben van/volt vagy hallott róla kérjek írjatok.


2019. márc. 27. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tudtam az exemről, hogy van egy fia teljesen ugyanilyen felállasban, mint amiről te írsz. Szerintem sokkal több ilyen van, mint hinnénk, csak legtöbbször senki nem tud róla, legfeljebb az anya.


Én az ilyet nem bolygatnám, semmi értelme, senkinek se lenne jó. Hogy te mit kezdesz a kapcsolatotokkal, az a te döntésed, ha nem tudod elfogadni, akkor lépj ki. Én nem léptem, és semmilyen hatással nincs az életemre a tudat, hogy a gyerekeimnek valahol elvileg van egy féltestvére, a mi életünk kerek így is, bár az apjukkal már más okok miatt nem vagyunk együtt.

2019. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attol fugg, hogy minek kapcsan kerult elo ez a tema. Hogyhogy "eltitkolt" gyerek? Valoszinuleg a biologiai apanak nem is fontos, ha eddig nem beszelt rola. Mennyi ido utan derult ki? Gondolom meg azelotti tortenet, hogy osszejottetek volna. Mert ha nem, az mar mas kerdes.


Szerintem felesleges foglalkozni vele, amennyiben a ti eletetekbe nem zavar be.


En ismerek egy ilyen part, a kozos gyerek (aki kb. 30 eves most) nem is tudja, hogy van valahol egy feltesoja. En csak veletlenul tudtam meg, de megkertek, hogy neki ne emlitsem, mert nem tud rola.

Az apja soha nem erdeklodott a masik gyereke irant, ott is ugy volt, hogy az uj apuka a nevere vette. Semmilyen kotelezettsege nincs fele, sem gyerektartas, sem mas. Nem is latta soha. Orokolni sem fog utana a masik gyerek.

Az o eletuket egyaltalan nem befolyasolja ez.

2019. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem a kapcsokatunk alatt történt hanem pár évvel korábban. Férjnél volt a nő, ès vele nevelik, ennyit tudok.

Igazábol az zavar hogy most derült ki, és a párom folyton mondogatta hogy mennyire szeretne egy gyereket, ő sokkal jobban sürgetette a dolgot mint én, erre kiderült hogy neki már van egy. Meg mástól tudtam meg, ès először nem is reagált erre semmit, csak kèsőbb vallotta be. Ezek a dolgok kicsit zavarnak... és nem az a fura hogy lesz a gyerekemnek egy féltesoja valahol, hanem hogy hogyan tud egy férfi így èlni hogy van egy vérszerinti gyermeke? Hogyan tudja ezt figyelmen kívül hagyni? És hogyan fogja így a mi gyerekünket szeretni? Mi van ha ugyanúgy csak egy lesz neki a sok közül?

2019. ápr. 13. 15:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze könnyen lehet hogy a terhességem miatt én is túlérzékeny vagyok, de amikor eszembe jutnak ezek a dolgok annyira rossz érzés fog el. Mintha nem is ismerném a gyermekem apját...
2019. ápr. 13. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert nem is ismered. Ezt sem ő mondta el. És még hány csontváz lehet abban a szekrényben... A fene szülne ilyen sunyi, hazug, érzéketlen alaknak.
2019. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megértem hogy valaki így gondolja, sajnos valamikor én is... és nem is értem hogy jutottam ide.. lassan félidős terhesen. Én sem így képzeltem.
2019. ápr. 13. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!