Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fellángolás? Hogy küzdjem le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fellángolás? Hogy küzdjem le?

Figyelt kérdés

2 éve komoly párkapcsolatban vagyok a világ legfantasztikusabb férfijával. Nagyon nagyon szerencsésnek érzem magam azért. Fiatalabb koromban sajnos megvolt az a rossz tulajdonságom, hogy nagyon tudtam rajongani számomra elérhetetlen fiúk/férfiak iránt. Közel egy hónapja észre vettem, hogy egy másik férfi más szemmel néz rám, mint egy közönbös személyre. Nem beszéltünk soha, de mégis szörnyen jó érzéssel tölt el, hogy keresi a tekintetem. Őszintén bevallom, én is az övét. Még egy hónap és utána valószínüleg soha nem fogjuk látni egymást. Szerintetek, hogy lehet az, hogy boldog vagyok a párommal és ennek ellenére azon jár az agyam, hogy na vajon ma is ott lesz? Ma is látjuk egymást? Vajon keresni fogja a tekintetem?. Természetesen meg sem fordul a fejemben, hogy a párommal egy ilyen semmiség miatt vége legyen.

Szerintetek lehet az, hogy a fiatalkori rajongósdi újra fellángolt bennem? Hogy lehetne leküzdeni magamban ezt az érzés?

Vagy azon az egy hónapon már nem múlik?

(a ne vedd figyelembe nem működik, egyszerűen nem megy, már próbáltam)

Köszi a válaszokat :)



2019. márc. 27. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy kis flört, szenezgetes simogatja az önbizalmat. Mindenkinek jól esik és a párod is lehet, hogy szokott néha szenezgetni, flortolni.
2019. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!