Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feminizmust ellenző férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feminizmust ellenző férfiak, ti milyen barátnőt szeretnétek magatoknak, illetve milyen nőket tartotok "normálisnak"?

Figyelt kérdés
2019. márc. 28. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Melyik feminizmust? A napjainkban lévőt, ami többlet jogokat és kvótákat követel magának? Vagy azt amelyik kivívta a nők egyenjogúságát és szabadságát, szavazati jogát, munkához való jogát?


Nagyon nem ugyanaz a kettő. :)

2019. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Osztom #1 véleményét. A vad feminista, férfigyűlölő ostoba véglényeket köszönöm, kihagyom. Egyébiránt a normális nőkkel semmi gondom. Az egyenjogúsággal sem. Csakhogy napjainkban az egész nem erről szól.
2019. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azokhoz szól a kérdés, akik úgy gondolják, hogy manapság semmiféle feminizmusnak nem kellene léteznie (vagy legalábbis nem a nyugati típusú társadalmakban).
2019. márc. 28. 18:59
 4/13 anonim ***** válasza:
16%

Nyugati típusú társadalmakban aki egyenjogúságért hisztizik, az elmebeteg.

Diplomázásom után ahol voltam állásinterjúkon szinte kivétel nélkül nők voltak az interjúztatók.

Lehet egyenjogúságért harcolni Közel-keleten, de érdekes mód pont ezek a nők védik legjobban az ilyen értékrenddel rendelkező emberek bevándorlását.

2019. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Én igazából már nem tudom komolyan venni a nőket, és ezt nem gyűlölködésből írom, biztos női szemszögből is van oylan, aki már a férfiakat nem tudja komolyan venni.

Komoly kapcsolatot nem tudok már elképzelni senkivel, max csak színlelni, mivel bármikor ott lehet a háttérben, hogy másokkal kavar, csak manipulál, átver stb.

2019. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Nem ellenzem a feminizmust, fontosnak tartom az esélyegyenlőséget és ezen a téren még bőven van hova fejlődni.


A feminizmus mögé bújó mazsolázgatást, visszaéléseket és szélsőségeket, férfigyűlöletet nem tolerálom.


Számomra a normális nő az kiegyensúlyozott, egészséges önbecsüléssel bír, nem rendeli magát sem alá, sem fölé másoknak. Ahogyan a normális férfi is.

2019. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Jaj kérdező. Tudod te is jól, hogy háziasszony csicskát akarnak az ilyen férfiak.
2019. márc. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
a kisebbségi komplexusos nők már le is pontoznak.. szokásos gyk proli színvonal
2019. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

Akiket nem tudok elviselni: Kapcsolat ellenes nők,akik szerint egy nő férfi nélkűl lehet igazán boldog. Egy férfi csak szexre való. Gyereket magának szüli nő. Kapcsolat alatt a barátnős esték bulik mindennél fontosabbak.

Milyet szeretnék. Hisz a családban házasságban,holtomiglam holtodiglan szerelemben. Aki ha gondok vannak,nem rögtön szakít ,hanem át tudja vészelni.

2019. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

Manapság már nincs létjogosultsága a feminizmusnak.

Olyan nőt keresek, aki egy szinten áll velem mind mentálisan, mind érdeklődés terén.

Ha elvettem feleségül legyek én az első, és ne legyen köztünk botcsinálta feminista férfi-nő konfliktus.

Cserébe én is őt tartom az elsőnek.

2019. márc. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!