Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy "tüntessem el" az érzéseim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "tüntessem el" az érzéseim?

Figyelt kérdés
Erős érzéseim vannak egy férfi iránt, aki iránt nem kéne lennie (van párja és egyébként se kölcsönös az érzés). Már nagyjából fél éve ez van. Mit csináljak, hogy ez elmúljon? Nem akarok most mindenképpen ismerkedni más férfiakkal, csak hogy azzal lefoglaljam magam...
2019. márc. 28. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az érzéseid irányítására nincs egy izom sajnos, annyit tehetsz, hogy kerülöd őt, sokat jársz más társaságokba, hátha megszeretsz mást.
2019. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Hasonló cipőben járok, csak az én kiszemeltemnek nincsen párja, viszont más okból kifolyólag nem lenne jó ötlet. Én úgy oldom meg az érzések eltűntetését, hogy megfigyelem és felnagyítom a rossz tulajdonságait, hátha elmúlik a vonzalmam felé.
2019. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%

Úgy, hogy bevallod neki és megkéred, hogy oszlassa el a kételyeidet, mert már jó ideje szenvedsz ezektől az érzésektől.

Ha valóban ezt akarod, hidd el, miután szemtől szemben elutasít le fogod tudni zárni magadban ezt.

2019. márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy már elmondtam neki, viszont csak írásban tudtam, mert nem találkozok vele túl gyakran. Ráadásul az nem is segített igazán, mivel annyit mondott, hogy ezt magamban kell rendbe raknom.
2019. márc. 28. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát igen kerülnöd kellene a társaságát, sajnos az érzelmek nem olyanok, hogy csak kikapcsolod és ennyi, nincs rajta power gomb.

Viszont ha számított neked annyira az illető akkor légy vele egyenes, és mondd el neki mi a helyzet, ne csak úgy dobd el a fenébe. Hasonló helyzetbe voltam én is egy lánnyal, de nekem ért annyit az illető, hogy elmondjam neki, hogy tartsunk néhány lépés távolságot, mivel jóval többet ér számomra, mint barátságot és nekem lesz nehéz őt elengedni, ha folyvást az életem része marad.

2019. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen ne gondolkozz.

CSak arra figyelj amit éppen csinálsz.

2019. márc. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!