Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet ilyet kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet ilyet kérni egy 'fizetős' nőtől?

Figyelt kérdés

Nem olyantól aki az utcán van, hanem a komolyabb verziótól. 'Lakásos' vagy 'rosszlányokos' változat.


Szóval. Nem lefeküdni vele, hanem csak fogdosni, tapogatni, meg ilyesmik. Rendes bért kap, vagy akár többletet is a furcsa kérés miatt. Annyi lenne a lényeg, hogy egyrészt ne beszéljen, másrészt kitakarhassam magam egy álarccal vagy valami, mert elég kínos lenne ez az egész.


Rendesen lefeküdni vele: abban nincs semmi extra, mivel nem szeretem, így nem is lenne jó. Akikkel meg összejöhetek nem igazán kedvelték/kedvelnék ezt. Igazából csak azt szeretném, ha így mehetnék el. Tudom, szánalmas.


Egy idővel ezelőtt én is ezt mondtam volna erre, hogy nevetséges, de mára kialakult egy ilyen vágyam. Mivel rendes kapcsolatom már nem lesz /nem lehet/, így marad ez. Elég gusztustalan, tudom én jól, de jó lenne egyszer végigtapogatni valakit aki jól néz ki külsőleg. És közben végig magammal foglalkozni, a szokásos rá kell figyelni végig helyett.


Szidalmazni szabad, megérdemlem.



2019. márc. 28. 23:25
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

#8


Pont ezaz, hogy nem szokták engedni. Rögtön a szexre kellene térni és maximum 1-2 dolgot lehet csinálni, de ezt a, kicsit már a csodálatra hajazó végigsimogatást és simogatást nem.


Illetve anatómiai adottságaim miatt újabban már nem is lehetne kapcsolatom, mégha szeretném sem.


Sok nőismerősöm van, általános vélekedés, hogy okos vagyok, meg ilyesmik, jó velem dumálgatni - de máshogy sosem kerülök képbe és egy ideje már elfogadtam, nem tiltakozom ez ellen. Így jártam, valakinek veszítenie is kell.

2019. márc. 28. 23:40
 12/31 A kérdező kommentje:

#10


Hát, az eddigiek nem nagyon engedték, általában az egész szex alá volt rendelve az ő igényeinek, élvezeteinek, mert szerinte a "férfi úgyis elélvez". Bár az gondolom mindegy, hogy az milyen minőségű vagy hogyan éli meg az ember.


Szerelmes egyszer sem tudtam lenni, csak jó lett volna, ha.

2019. márc. 28. 23:42
 13/31 anonim ***** válasza:
88%

A barátnő nem engedi?!? Hol élsz te?!? Volt egyáltalán barátnőd már? Mert nekem úgy tűnik, hogy még nem...

Engem is fogdosott az összes pasim, és sosem volt ez gond, sőt.

2019. márc. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Miféle anatómiai adottságok gátolnak?
2019. márc. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy prosti ennek örülni fog. Ugyanazt a pénzt dugás, szopás nélkül megkapja.

Olyant keress, aki batatnő filinget hirdet.

2019. márc. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

#13


Jó neked, illetve nektek. Bevallom, irigykedem.

2019. márc. 28. 23:45
 17/31 A kérdező kommentje:

#14


Az egyik, hogy az utóbbi években elhíztam, ezzel kiírtam magam a témakörből, mivel fogyás után is nyoma maradna (sok lógó bőr), a másik pedig az arcom, ami inkább emlékeztet egy karikatúra-vázlatra, ami nem mindig baj, lehet nem is ronda, de engem zavar és ez biztosan meglátszik. (nagy orr, hangsúlyos orcák, csíkszemek). Nincs ezzel baj, vannak haverjaim, nőkkel is sokat beszélgetek, hosszabban is, okosnak tartanak, rendesnek tartanak, de így ennyi.


Általában jól is érzem magam, egyedül a hormonjaim bántanak, amit próbálok elfojtani, de ez nem mindig sikerül.

2019. márc. 28. 23:50
 18/31 anonim ***** válasza:
8%

Gusztustalan vagy, fúj, undorító, blőe!


Ha már lehet szidalmazni :D :D


Amúgy biztos van ilyen, ha lóvé van, minden van.


"Ha reklám van, minden van" ahogy a rádiókáfékilencvennyolcon mondták anno.

2019. márc. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még mindig jobb lenne egészséges súlyúnak és kissé petthyedtnek lenni (ami nem is feltétlenül történik meg, ha nem vagy iszonyúan kövér). Azt hittem, valami mozgássérültséggel élsz, de ez nem közel se annyira végzetes.
2019. márc. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

#19


Jó nem kóros szintű, de azért nem is egy "pici" tízkilós bónusz.


Bár legalább nem mondogatok olyasmit, hogy jó ez így vagy azt, hogy "nem vagyok kövér, csak ünnepien telt", hanem zavar, csak a kiút ugye... "stay determined"...


Illetve a sors fintora, hogy a diéta sokadik napjától elkezdődik egy belső forrongás amitől szabályosan úgy érzem magam, mint egy teáskanna, idegesít minden, szexuálisan nagyon 'kívánossá' (férfiak esetében is van ez a szó?) válok és nagyon zavaró.

2019. márc. 29. 00:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!