Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet ilyet kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet ilyet kérni egy 'fizetős' nőtől?

Figyelt kérdés

Nem olyantól aki az utcán van, hanem a komolyabb verziótól. 'Lakásos' vagy 'rosszlányokos' változat.


Szóval. Nem lefeküdni vele, hanem csak fogdosni, tapogatni, meg ilyesmik. Rendes bért kap, vagy akár többletet is a furcsa kérés miatt. Annyi lenne a lényeg, hogy egyrészt ne beszéljen, másrészt kitakarhassam magam egy álarccal vagy valami, mert elég kínos lenne ez az egész.


Rendesen lefeküdni vele: abban nincs semmi extra, mivel nem szeretem, így nem is lenne jó. Akikkel meg összejöhetek nem igazán kedvelték/kedvelnék ezt. Igazából csak azt szeretném, ha így mehetnék el. Tudom, szánalmas.


Egy idővel ezelőtt én is ezt mondtam volna erre, hogy nevetséges, de mára kialakult egy ilyen vágyam. Mivel rendes kapcsolatom már nem lesz /nem lehet/, így marad ez. Elég gusztustalan, tudom én jól, de jó lenne egyszer végigtapogatni valakit aki jól néz ki külsőleg. És közben végig magammal foglalkozni, a szokásos rá kell figyelni végig helyett.


Szidalmazni szabad, megérdemlem.



2019. márc. 28. 23:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
80%
Nekem csak azon akadt meg a szemem, hogy annak ellenére, hogy a te külsőddel ilyen komoly bajok vannak, te egyáltalán nem vagy elfogadó típus, te magad is kifejezetten szép nőket keresel... Legalább a lelked lehetne szebb, ha már a tested nem az.
2019. márc. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

#21


Hidd el nekem, próbáltam. Voltam olyannal távkapcsolatban akivel szerintem kölcsönösen nem voltunk külsőre megfelelőek egymásnak. Nagyon jó kis barátság volt, de vonzalom nélkül nem működhet.


És én megértem, ha irányomba sosem lesz vonzalma senkinek (mikor vékony voltam, akkor sem volt). Lelkem amúgy szép is tud lenni, talán most is az még, ezért lenne jó ezt a tényezőt (hormonok miatti sóvárgás, mert ez az), és akkor nem lenne ez a feszültség.


Amúgy, például a volt barátnőim sem vonzódtak hozzám, ezért nincs is már sok reményem ebben. De el tudom fogadni. Sok békát kell(ett) lenyelnem.

2019. márc. 29. 00:28
 23/31 anonim ***** válasza:
35%
Hát nekem volt piszokronda pasim, és bizony mégis működött, mert belezúgtam a lelkébe. Utána meg 1-1 apró részletbe szerettem bele, pl a szája csücskén a mosolya ívébe, az ölelésébe... De te csak egy felszínes valaki vagy, nem sok emberi értékkel megáldva.
2019. márc. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

#23


Rosszul látod. A volt barátnőim én is így kedveltem meg, egyikükről képet sem láttam az első randiig, de kedveltem, mert jókat írt, értelmes volt, kicsit kívülálló. Második esetben pedig főleg a személyiségekről az egész, semmi többről (ezért is írtam, hogy jó barátság maradhatott volna)


Viszont azt nehezen tartom elképzelhetőnek, hogy ha valaki taszít azt megszereted. Azt igen, hogy bár "nem szép", de te neked tetszik, mert olyan a jelleme... Mert ilyen tényleg van.


Jó lenne ebben megint hinni, mint régen, mielőtt eltört valami belül. Bár az én lelkem már régen kiürült, ebben igazad van. És ez fáj a legjobban. Bár örülök, hogy fáj, mert talán akkor még nem vagyok gonosz.



...talán.


Bár most is vár egy álmatlan "átgondolom az életem" éjszaka. Egyszer csak lesz valami. Mindig kell legyen kiút.

2019. márc. 29. 01:02
 25/31 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem neked egy jó pszichologus és egy plasztikai sebész kell. Pszichologus azért mert saját magad rombolod lelkileg tök feleslegesen és magadnak generálod azt a helyzetet ami nincs is... a plasztikai sebesz meg eltávolítja az a bőr mennyiséget ami feleslegessé vált a fogyásod után. Lassan már temeted magad, esélyt se adsz magadnak arra, hogy elfogadd magad. Mert ha magadat elfogadod és szereted akkor más is ezt látja majd. A kisugárzás a legfontosabb nem a test! Ne kínozd magad, kérj segítséget
2019. márc. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
58%

Ilyen kérdést kiírni, meg ilyen baromságokat mondani, amikor a nők 90%-a azért sír, mert a pasik nem foglalkoznak eleget az előjátékkal.

A kommentjeid többi része meg a tipikus lúzer kifogáskeresés. Keress egy pszichológust, szedd össze magad és rakd rendbe az életed.

2019. márc. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
42%
Hány éves vagy?
2019. márc. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
90%
Amikor rkáklikkeltem, valami nagyon beteg perverziót vártam...CSALÓDNOM KELLETT, szerintem még örülne is neked.
2019. márc. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne,hogy lehet ilyet kérni. Gondolj bele,hogy ugyanazt a pénzt megkapja azért meg fogdoshatod,és kivered magadnak. Ha a mesterség űzője lennék,jobban tetszene,minthogy tizedjére is betegyék aznap .

Amúgy bocs,de olyan szánalmat ébresztett bennem az irományod. Le tudnál fogyni ha akarnál ,létezik bőrplasztika is .. az egyik ismerősöm 150 kilóról fogyott le 90re , igen,lógott a bőre,igen meg kellett műttetnie magát ,fájdalmas volt a felépülés. Eltelt pár év, sportol,kondizik ,és BOMBA teste van . Soha nem mondanád meg,hogy mennyire kövér volt.

Jómagam csak 20 kilótól szabadultam meg,nem könnyű,de csak elhatározás kérdése . Ezen kívül ha önismeretet tanulnál,fejlesztenéd az önbizalmad, találnál magadnak új hobbikat amikben sikeres vagy ,egyszóval DOLGOZNÁL MAGADON ,sokkal boldogabb ember is lehetnél és párkapcsolatod is lehetne. Persze a te dolgod,nekünk,idegen embereknek nem fáj ha te az önsajnálatba burkolózást és a prostikat választod . Csak tudd,hogy nem csak ez az út van .

2019. márc. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

#29


Jelenleg egy hónap alatt lezúztam egy tízest, de még nem érzem azt, hogy jobb lenne, egyedül a vidámságom jött meg emiatt, talán kicsit peckesebben járok, de a többi... Hát nem tudom.

2019. ápr. 30. 21:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!