Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többen is megjegyezték, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többen is megjegyezték, hogy a barátom nem helyes. Hogyan reagáljak ezekre a beszólásokra?

Figyelt kérdés

Eleinte a szüleim is megjegyezték, hogy nem helyes a barátom, meg sovány is. Nagyon rosszul esett akkor is. Ma ebédidőben gyorsan összefutottam vele egy gyors kajára, visszavitt a munkahelyemre kocsival, ezt látta az ablakból a főnököm. Mikor felmentem az irodába, elkezdi, azt hitte, hogy komolyabb barátom van, mert ez a fiú olyan mint egy kislány. Csak néztem... Mert sosem szokott senkire megjegyzést tenni, abszolút nem rosszindulatú. A barátom is mindig mondja magáról, hogy ő nem helyes és nem érti miért vagyok vele.

Én teljesen átlagosan nézek ki. Nem gondolom, hogy ronda lennék, de azt sem, hogy egy szépségkirálynő. Viszont borzasztóan rosszul esik, hogy akárki meglátja őt először, mindig ez a reakció. Mit lehet mondani erre?

24N


2019. márc. 29. 16:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
74%

En azt mondanam: nekem o igy tokeletes.


Egyreszt a szepseg relativ, masreszt ha vele vagy, biztosan vonzo szamodra, marpedig aki vonz minket, az meg is szepul a szemunkben. Ne foglalkozz azzal, mit mondanak masok, lenyeg, hogy szeretitek egymast.


Van egy netes baratom, o mindig olyan szepen beszelt a baratnojerol, egyszer mondta:en tudom, hogy masok nem biztos hogy szepnek talaljak, de nekem o leggyonyorubb, legtokeletesebb no a vilagon.

2019. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy neked tetszik. Volt már, hogy egyetemen sétálva láttam egy csajt, súgom havernak, hogy "aztamindenit, milyen szép lány!" és odáig voltam meg vissza. Mire haver "melyik, az a ronda?". És komolyan mondta, egyszerűen nagyon különbozik az ízlésünk. Azt akartam mondani, hogy a lényeg, hogy te vonzónak lásd, az, hogy mások milyennek látják, az teljesen mindegy. Különösen, hogy a saját boldogságodról van szó, nem a máséról. Hogy reagáld? Üsd el valami poénnal, vagy csak mondd, hogy te szereted őt. Ennyi.
2019. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!