Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is feltűnt már, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is feltűnt már, hogy a gáz “férfiak” válogatósabbak? Tudni szeretnem miert, ti kire vártok?

Figyelt kérdés

Gáz pasi, alatt azokat ertem, akik teljesen ferfiatlanok.

Kulsore is gazul neznek ki,es most nem csak a genetikai adottságokra gondolok,hanem igenytelenek is, tul vekonyak vagy éppen elhízottak. Egyaltalan nem adnak magukra. Büdösek, koszosak, allandoan log ki a cigi a szájukból..Mar a testtartásukbol latszik,hogy SZERENCSETLENEK. A tekintetukbol meg sugárzik az “értelem”

Belso értékeik kb nincsenek 😁 Nem tul értelmesek,legtöbbjüknek meg érettségije sincs es éhbérért dolgoznak(amit altalaban elvernek vmi késdobalos kocsmaba)

Beszelni sem tudnak,csak a haverokkal nagy a szájuk,de pl egy banki ugyintezesnél meg se mernek szólalni..


Szoval ezek ugy kibeszelek/leszoljak a jobbnál jobb nőket, ha kicsi a melle az a baj,ha megcsinaltatta akkor az a baj h nem igazi..Es kozben ezek meg..

Csak rájuk kell nezni?!!!

Remelem páran magukra ismernek es valaszt kapok a kerdesemre🙄


Egyre tobbszor latom facebookon,hogy a bunko, noket le szóló kommentek mogott mind igenytelen,ronda,csóró paraszt van.. ma volt szerencsem egy regi baratnommel talalkozni(sajnos lezulott..) es a barati társaságával es ott is ezt tapasztaltam..nagyon erdekes😁



2019. márc. 29. 20:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Igen, foglalkoztat, mivel dühítő szamomra az, hogy az ilyen emberek szidják az olyanokat,akik heti tobbszor edzenek,odafigyelnek a kajara,hogy jol nézzenek ki..na meg..rengeteget stresszelnek, mivel mindig előbbre szeretnének jutni, tobbre vágynak. Sokat kockáztatnak a jobb jovo(tobb penz) érdekében!! Ez nagyon sok munkával jar!

Ezeknek a f@ szoknak meg smemi kihívas nincs az életükben, csak ugy vannak.. zabalnak-vedelnek... leszoljak azt akinek jobb elete van es elvárják hogy egy megan fox belép az ajtón...


Szoval ok tisztában vannak vele h ok a selejtes? Nekem nagyon ugy tunt h komolyan gondoljak h ok a tokeletes emberek tokeletes elettel

2019. márc. 29. 22:33
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

Igen, sőt, azt vettem észre, hogy az ilyen férfiak bunkók is azokkal a nőkkel, akik nekik nem jönnek be. Én pl nem vagyok egy csinibaba, de a helyes férfiak kedvesek velem, barátkoznak, előreengednek stb, míg az ilyen "lúzer" férfiak bunkók, kritizálnak, becsapják az ajtót az orrom előtt.

Nekem az az elméletem, hogy könnyebb hazudni saját maguknak arról, hogy azert nincsen senkijük, mert nekik csak a legjobb nők kellenek, mint tükörbe nézni és belátni, hogy lúzerek.

2019. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kèrdező te most nő vagy fèrfi vagy?
2019. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
2019. márc. 29. 22:45
 15/21 anonim ***** válasza:
90%

Interneten persze,hogy nagy a szájuk,élőben meg egy fogatlan bányarémnél sem lenne esélyük,nem hogy olyan nőknél,akikről álmodoznak :D

Szerintem ennek az a háttértörténete,hogy tudja magáról ,mélyen,belül ,eltemetve az illető,hogy egy rakás sz@.r ,és ezt nőgyűlölettel,beképzeltséggel,bunkózással palástolja . Azt hiszi azért nincs nője,mert neki nem elég jó a felhozatal,holott szóba sem áll vele senki .

Itt rengeteg ilyen van,ez az oldal az internet pöcegödre:D

2019. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Gondolom, azert varom a valaszt!
2019. márc. 29. 23:01
 17/21 anonim ***** válasza:

Egyrészt védekezés , másrészt így akarnák kompenzálni , hogy semmi se jött össze az életben.

Csak az nem jut eszükbe , hogy az ideáljaik igencsak megdolgoznak a kinézetükért, nem csak úgy van.

2019. márc. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
87%

"a helyes férfiak kedvesek velem, barátkoznak, előreengednek stb, míg az ilyen "lúzer" férfiak bunkók, kritizálnak, becsapják az ajtót az orrom előtt"


Ez nagyon így van. Mikor kövér voltam, a leggonoszabbak a kövér férfiak voltak. A jóképű férfiak rendesek voltak velem mindig. Nyilván tudtam, hogy azért, mert számukra nem vagyok nő párkapcsolati szempontból. De emberszámba vettek, mosolyogtak, beszélgettek velem. A kövérek meg mindig beszóltak. Gondolom, nekik meg fájt, hogy én voltam nekik a "tükör", hogy én vagyok az ő szintjükön, nem a jó csajok.

2019. márc. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Nőként pont olyan sztereotip a gondolkodásod, mint amit elítélsz a kérdésedben a "gáz" férfiak kevésbé szép nőket leszóló, lekezelő válogatós stílusa kapcsán. Vannak ilyen férfiak biztosan, szomorú, DE amikor azt írod, hogy pusztán a testtartásából lehet látni egy férfin, hogy SZERENCSÉTLEN, akkor magad is pusztán külső alapján ítélkezel, anélkül, hogy ismernéd az illető gondolkodását, személyiségét. Egyébként meg sajnos vannak bőven férfias kinézetű, igényes bunkó férfiak is, akik ugyanúgy leszólják a kevésbé jó kinézetű nőket. Ez személyiségtől függ.
2019. márc. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

En most konkret személyekről beszeltem, akiket ismerek es tudom roluk, h szerencsetlenek.

azok a ferfiak meg akik jol neznek ki es pénzük is van, maga beosztásban dolgoznak...sztem joggal tehetik meg hogy válogassanak!!

De ezek a fogatlan, falusi parasztok...

2019. márc. 30. 11:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!