Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összesen csak 2-3 év van arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összesen csak 2-3 év van arra hogy ne kerüljek a ciki kategóriába ha szüzességről van szó, tehát 16-19?

Figyelt kérdés
2019. márc. 29. 23:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen görcsölni? Nevetséges.

Ne korhoz, hanem emberhez kösd a szüzességed elvesztését.

Én is elveszíthettem volna már, de nem volt értelme, hiszen nem szerettem a srácot, akivel megötrténhetett volna.

18/L

2019. márc. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Laylah ***** válasza:
Akiknek velem volt az első szex, azok 20, 23 és 24 évesek voltak. Max. magad előtt ciki, másoknak úgysem igazán hangoztatod, a csajok zöme pedig megértő a szüzekkel szemben (nyilván a lány jelleme fogja ezt eldönteni), viszont általánosan elmondható, hogy azért elvárjuk, hogy a szüzesség elvesztése utáni max. 4-5. alkalommal azért már nyújtson elfogadható teljesítményt, ne bénázzon. Exeim közül a 24 évesről egyébként nem mondtam volna meg, hogy szűz, nem idegeskedett látványosan, igyekezett magabiztosnak látszani és sikerült is neki.
2019. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!