Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert tortenik ez velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tortenik ez velem?

Figyelt kérdés

27 vok es nem volt meg soha csajom, barátnőm.

Par napja egyre rosszabul vagyok, dolgozni sem tudok elmenni, a testem meg az agyam jelzi hogy már kell baratno.

Nehez leirni hogy mit erzek,de nagyon rosszul vagyok.


2019. márc. 30. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Verd ki a répát.
2019. márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha pánikállapotba kerültél, menjél a pszichiátriára, és kezelnek. Ha csak kanos vagy, kezeld magad.


De azért el tudom képzelni ezt a hívást a főnöknek: "Kaufman úr, ma se tudok bemenni, még mindig nincs csajom."

2019. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%

Hű, bocsáss meg, de nagyon "kisebbségire" sikeredett a kérdésed nyelvezete.


Nem gondolod, hogy ilyen dolgok állnak a dolog útjában, mint a "vok" szó használata (14 éves kislányként még aránylag rendben, de 27 férfiként...?). De még jobb volna, ha nem "csajoznál", hanem ismerkednél, komolyabban...

2019. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az sem segit mar. Kb ez olyan erzes mintha valaki nem iszik semmit aztan egyre szomjasabb lesz mar mar szedul stb. Nem jut vizhez. Nem segit semmi,se sport se semmi. Baratnot meg nem tudok szerezni,mert nagyon nehez.
2019. márc. 30. 20:00
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább nyugtatóra van szükséged, mint nőre, ha ez ennyire korlátozza a mindennapjaidat.
2019. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De csak par napja kezdodott.
2019. márc. 30. 20:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Az mit számít, ha azt mondod, annyira komoly, hogy dolgozni se tudsz bemenni? Mi lesz hosszútávon? Éhen halsz?
2019. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ne elmondom én neked, hogy mi fog történni veled!


dolgozni jársz pikk pákk pákk...egyre bambább és rosszabb kedvűbb leszel....egy idő után ez feltűnik a kollégáidnak is, és beszélgetni fognak rólad....majd depressziós leszel...a családod rossz szemmel nézi majd, megpróbál győzködni lelkizni veled....de ez sz**art sem fog érni


majd elkezdesz fogyni mert étvágytalan leszel, vagy az ellenkezője...zabálni fogsz és dagadt leszel....


búvalb**aszott leszel, a kutyát se fogod így érdekelni, még egy k**úrva is el fog küldeni inkább...


aztán a lehetőségek:

- talán pszichiáterhez mész

- de lehet, hogy a háziorvosod felír némi nyugtatót hátha az valamit segít, gyógyszereket fogsz szedni

- vagy ha pszichiáterhez kerülsz akkor lehet, hogy még dilis is leszel, és ha nem jut veled egyről a kettőre akkor felír neked erősebb bogyókat, na attól aztán sík agyhalott leszel majd DE nyugodt!


Talán a munkahelyedről nem rúgnak ki, de lehet, hogy igen...


a családod egy ideig kitart melletted, de meg fogják unni...


a végén egyedül maradsz, bekattansz és vagy öngyilkos leszel vagy teljesen tönkremész


és ha azt hiszed, hogy a mennybe jutsz, akkor tévedsz mert elégetnek, és eltemetnek...és a temetéseden a családodon kívül nem lesz senki,m és senki nem fog emlékezni rád, és hiányozni sem fogsz soha senkinek,


Noss! Ez vár rád ha így folytatod!

2019. márc. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Itthoni munkam van nagyreszt.
2019. márc. 30. 20:07
 10/13 anonim ***** válasza:

#8


Alternatívát nem igazán kínáltál fel a számára...

2019. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!