Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az már beteges, hogy 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már beteges, hogy 14 éves csaj össze akar jönni egy 60 éves, látásból ismert pasival?

Figyelt kérdés

Egy előző kérdésre így válaszolt:

Hát Ti hülyék vagytok!! :D

Ez a "csávó" azért tényleg nem szegény, de nem tudok róla, hogy annyi pénze lenne... Én személy szerint nagyon imádom, és hát azért, mert nagyon jó a hangja, a színészi tehetsége páratlan és... és... és...(L)

Egyszerűen nem tudok Róla rosszat mondani!! Én IMÁDOM Gézát, és nekem teljesen mellékes, hogy hogyan néz ki, de azért meg kell hagyni elég helyes... Szőke...Magas...Jóképű...

Én személy szerint már csak a hangja miatt az Istenek közé emelném...:D (aki nem ért egyet, az nézze meg youtube-on a Padlást;)


Szóóóóval.. Szerintem... (l)


2010. júl. 4. 15:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%

Jézusom! A nagyapja lehetne :O


Pfff...:S

2010. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
én is azt írtam neki:xd
2010. júl. 4. 15:45
 3/22 anonim ***** válasza:
Majd kinövi!
2010. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Uhh:D:Dez gáz:)szerintem meg a pénzre a hajt.

mégis mi mást kezdene vele!??60évesen már impi sztem:)

2010. júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
más csajok belé vannak esve,xd
2010. júl. 4. 15:54
 6/22 anonim ***** válasza:
Beteges, nem is kicsit. De joga van hozzá...
2010. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

dorcí:


beteg vagy.-.- majd kinövöd, reméljük.(;

2010. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Csak nem Hegedűs D. Géza. :D
2010. júl. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 noel kitty válasza:
41%
az is beteges, ha mások magánügyeivel foglalkozol.
2010. júl. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy átlagos 14 éves csitri, aki rajong egy tehetséges emberért. Ebben mi a furcsa? Nem akar vele összejönni, csak szimplán rajong érte. Tudod ez olyan, mint mikor 12-14 évesen kiplakátolja vki hírességekkel a falát.

Nem ritka jelenség...

2010. júl. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!