Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az már beteges, hogy 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már beteges, hogy 14 éves csaj össze akar jönni egy 60 éves, látásból ismert pasival?

Figyelt kérdés

Egy előző kérdésre így válaszolt:

Hát Ti hülyék vagytok!! :D

Ez a "csávó" azért tényleg nem szegény, de nem tudok róla, hogy annyi pénze lenne... Én személy szerint nagyon imádom, és hát azért, mert nagyon jó a hangja, a színészi tehetsége páratlan és... és... és...(L)

Egyszerűen nem tudok Róla rosszat mondani!! Én IMÁDOM Gézát, és nekem teljesen mellékes, hogy hogyan néz ki, de azért meg kell hagyni elég helyes... Szőke...Magas...Jóképű...

Én személy szerint már csak a hangja miatt az Istenek közé emelném...:D (aki nem ért egyet, az nézze meg youtube-on a Padlást;)


Szóóóóval.. Szerintem... (l)


2010. júl. 4. 15:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Férfi vagy idős ember, de semmiképp nem pasi.
2010. júl. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szőke? Lehet hogy csak őszXDXD
2010. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
szőke,azt tudom
2010. júl. 6. 14:01
 14/22 anonim ***** válasza:
56%
Pfuj szerintem igen is beteges vagy inkább undoritónakl mondanám ..
2010. júl. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Plátói rajongás... 10 év aztán pelenkázhatod őt is, és a közös gyereketeket is.
2010. júl. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
nem én rólam van szó
2010. júl. 6. 14:33
 17/22 anonim ***** válasza:
ez beteges, nem azt mondom hogy apa-komplexus, bár kituggya. egy 60-as pasi lehet vonzó, de 14 éves szemmel ez nemhogy az apja, hanem a nagypapája lehetne.
2010. júl. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
sztem is
2010. júl. 6. 14:42
 19/22 anonim ***** válasza:

plátói szerelem, kinövi. legkésőbb akkor, amikor meglátja meztelenül :D na jó ez csúnya volt.


szóval ha nem plátói, akkor apakomplexus, de nem hiszem hogy egy 60 éves férfinak pálya lenne egy 14 éves kislány.

2010. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
van egy olyan érzésem h ez te vagy..szánalom.
2010. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!