Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira megvisel a szakìtás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira megvisel a szakìtás, hogy a külsőmön is meglátszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fél év telt el. Azóta ugyan kapcsolatban vagyok mással, de mély depressziós vagyok, és ez nagyon meglátszik a külsőmön :(

Az arcom régen cuki volt és szép. Most olyan mintha 10 évet öregedtem volna. Hiába takargatom mindenki látja rajtam hogy nem vagyok jól. A boldogságot azóta hìrből sem ismerem.


19/L



2019. ápr. 4. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt:/ csak nekem nem szakitas miatt hanem mert rossz emberrel voltam egyutt. Csinalj a baratoddal kozos programokat es vkccelodjetek rengeteget, a lenyeg hogy nevess es egyre pozitivabb leszel, vissza fogod kapni a kulsod. Csak ido kell mire feldolgozod a szakitast. Egyebkent a mostani parod szereted vagy nem vagy szerelmes bele? Ez is rengeteget szamit. Max fel ev es jobb leszel mint regen, tapasztalatbol mondom.:)
2019. ápr. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!