Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Miért izgat titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Miért izgat titeket az, ha egy pasi picit "bunkózik" veletek beszélgetés közben?

Figyelt kérdés
"Bunkózás" alatt azt értem, hogy a pasi csipkelődő megjegyzéseket tesz, picit szívja partnere vérét egy bizonyos határon belül maradva és nem a megszokott nyálas dumákkal jön. Ez tényleg ennyire bejön sok nőnek? Ha igen, miért?

2019. ápr. 7. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Ezt csak a nyomi pasik hiszik.


Amúgy az izgatja nagyon a nőket ha szuper úriember vagy, figyelmes, udvarias, sokat bókolsz stb,

2019. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Humoros csipkelődés bejön azoknak, akik vevők erre, és maguk is szeretnek csipkelődni. Te a heverjaidat sosem piszkáltad, hogy ez ennyire idegen a koncepció?
2019. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Te fogyatékos vagy? A bunkóság abszolút NEM ezt jelenti. Akkor bunkó, ha tiszteletlen megjegyzéseket tesz, faragatlanul viselkedik, ha fogdosni próbál, ha nem érti a nemet. Attól, hogy nem nyálas, szerinted máris bunkó? Ezért vannak félreértések ezen az oldalon, amikor a lúzerek sírnak, hogy a nőknek a bunkó pasik kellenek, valójában ezek szerint ezt úgy értik, hogy a nem nyálas pasik?
2019. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Engem ez inkább lelomboz. Én az ilyen személyektől mihamarabb szabadulni akarok. Akiknél meg ez működik (aki ilyen, javítson ki, amennyiben tévednék), azoknál is már akkor fér csak bele, amikor már lelkileg nagyon közel kerültek egymáshoz, és akkor az intimitás részét képez(het)i. Az intimitás alatt itt most NEM szexet értettem.
2019. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

"azoknál is már akkor fér csak bele, amikor már lelkileg nagyon közel kerültek egymáshoz, és akkor az intimitás részét képez(het)i"


Pontosan. Amikor már tudod, milyen a humora, mit mond viccből, mit viccnek álcázott bunkóságból.


De amúgy én is inkább a bókolást választanám, nekem a csipkelődés olyan gyerekes, vagy nem is tudom.

2019. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Kevered a fogalmakat. Bunkó alatt értjük azt, aki sértegeti a másikat, nyomulós, harsány, képtelen viselkedni.

Nyálas alatt értjük azt, aki folyamatosan ömleng, második randin házasságról beszél, nem hagy levegőt.

Normális, átlagos ember udvarol, bókol, megismeri a másikat, majd randira hívja. Ez a réteg vékony, de van még nő, aki igényli.

Amit te leírtál, az csipkelődés, aminek vagy bizalmi viszonyban van helye, vagy az olyan csajoknál, akiken látod, hogy maguk is szeretnek élcelődni, így vevők erre.

2019. ápr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem minden közelebbi emberi kapcsolatomban megjelenik a csipkelődés, egymás piszkálása oda-vissza. Aki nem vevő erre a humorra azzal nem tudok lazán beszélgetni. Engem feszültté tesz ha minden szavamra oda kell figyelnem nehogy a másik lelkébe gázoljak és mivel nem vagyok a szavak embere kifejezetten zavar ha valaki folyton bókolva udvarol mert nem tudom visszaadni. Emellett olyan mű az egész és egy ponton túl értékét veszti amit mond mert már inkább teperés mint őszinte elismerés. Legalábbis én így vagyok vele. Nekem a humor fontosabb mint a nyalizás. Egy-egy valódi bók amit nem azért mond mert "kell" sokkal hihetőbb és sokkal többet jelent számomra.
2019. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Magabiztosságot sugall pusztán azáltal,,hogy ezt meg meri tenni.
2019. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!