Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az olyan férfiak, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan férfiak, akik nem vágynak nőre és képesek szűzen meghalni, azokkal valami baj van?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 7. 19:50
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Nem az aszexuálisokra gondolok
2019. ápr. 7. 19:50
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bajom velük. Neked mi bajod ezzel?
2019. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hanem hogy mi ennek az oka akit ismerek az szerény nyugodt
2019. ápr. 7. 19:54
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja, senkinek semmi köze hozzá.
2019. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem vágynak nőre és egyéb szexuális irányultságuk sincs akkor mégiscsak aszexuálisak, esetleg történt valami a hormonrendszerükkel, szaporítószerveikkel.
2019. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
26%
Hát az a baj hogy szerény és nyugodt.Ha nagypofájú és agresszív lenne,tepernének utána a nők.
2019. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondanám hogy félnek és lemondanak a testi élvezetekről
2019. ápr. 7. 19:57
 8/28 anonim ***** válasza:
38%
Lehet, hogy látens meleg, csak meg magának sem ismerte be
2019. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
43%

Az én esetemben egész más dolog áll a háttérben.

A legtöbb ember számára a vágy, tehát a barátnőre, pénzre, autóra irányuló vágy jelenti a boldogság elérését.

Mivel a tudatossági szintem növelésével a vágyaim többé nem uralnak engem, tehát nincsenek semmilyen hatással az életemre, így a vágyaim megfigyelőjeként és nem megélőjeként képes vagyok arra, hogy az erős öntudatomból vagy tudatosságomból fakadóan ne csináljak problémát semmiből. Még abból se, ha nincs barátnőm. A barátnő kérdésből elve sose csináltam problémát, mert már születésem óta rendelkezem annyi tudatosággal, hogy átlássák ezen. A probléma akkor keletkezik, amikor létrehozod. A növények és az állatok nem hoznak létre problémát, csak tökéletesen elfogadják mindig a jelen pillanatot, így ő számukra még az se probléma, ha meg kell halniuk. Már számomra se az.

Tehát a kérdésre a válasz: emberi lényünkből kifolyólag mindig is lesznek vágyaink, és mivel az ember társas lény, ezért barátnőre irányuló vágya mindig mindenkinek lesz. A kérdés itt az, hogy azonosulsz, tehát problémát csinálsz e a vágy NEM kielégüléséből fakadóan, vagy nem csinálsz problémát. Ha azt csinálsz, akkor szenvedni fogsz, és valószínűleg önsajnálatba merülsz, emellett pedig képtelen leszel meglátni boldogtalanságod valódi okát. Ha nem csinálsz, akkor maradsz abban az alapállapotban, amiben világra jöttél. Tehát maradsz a vágyaid kielégülésétől teljesen független tökéletesen boldogság tudatállapotában, amelyben kisbaba korodban is voltál.

Nekem is vannak vágyaim, csak már olyan régóta nem azonosulok velük, hogy szinte észre sem veszem a létezésüket. Egyszerűen olyan szinten nem figyelek rájuk, hogy mintha nem is léteznének.

2019. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
52%
Ha félelemből akkor az egy szorongás, tehát a férfi oldalukkal van problematika aminek oka lehet például egy sérült apakép, egy domináns, elnyomó és/vagy túlféltő anya, stb.
2019. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!