Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy olyan lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy olyan lánynak, aki 17 évesen és 21 évesen esett teherbe két különböző férfitől van esélye új párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Most 22 éves, de nagyon nem jó kapcsolatban él (többnyire a saját hibájából mondjuk)
2019. ápr. 7. 22:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Elég felelőtlen és igénytelen lánynak tűnik, szóval nálam nem lenne esélye.
2019. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Van két gyereke és a második apjával sem jó? Ha igen, akkor ez elég kemény sors. De ne adja fel.
2019. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
11%
Simán. Sok normális ember van. Igaz 1#, te nem ismersz egyet se.
2019. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%
Biztos talál majd egy marhát aki hajlandó nevelni mások gyerekeit és csinál neki egy harmadikat.
2019. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%

# 3


Ja, mert te aztán olyan rohadt normális ember vagy, te bohóc!

2019. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Igen, a második apjával se érzi már jól magát, pedig 3 éve sincsenek együtt. A második gyerek már másfél éves, nem védekeztek és becsúszott, de annyira nem zavarta őket... Felelőtlenek. De a mostani párja is menekülne tőle, mert nem bírja elviselni, viszont valamiért elvette feleségül, amikor még terhes volt (gondolom családi nyomásra) és a lány is már csak a pénzéért van vele. A pasi elment inkább kamionozni, csak ne kelljen együtt lennie vele, viszont a lány meg zsarolja, hogy nem látná a gyerekét ha elhagyná, stb... Nem kell félteni egyikőjüket sem, én viszont nem nagyon tudom elképzelni, hogy ilyen körülmények között hogy tudna lépni (ha ki akarna lépni ebből a posványból)
2019. ápr. 7. 22:26
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom minek neki gyerek ha ő maga is gyerek?? Éretlen egy párkapcsolathoz, nem jön ki jól a gyerekei apjával? Talán először meg kell ismerni leendő gyermekem apját és utána szexelni! Ilyen elmaradott buta lány nekem nem kéne. Pfuj! Remélem azért a gyerekeit szereti és gondoskodik róluk!
2019. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
71%
#6 nagyon kemény. itt valami szerencse kell. meg nagyon erősnek lenni, hogy ne menjen el az erejük továbbmenni. az lenne amúgy a megoldás, ha valahogy mégiscsak összetudnának hangolódni újra a párjával.
2019. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy éretlen. Az előző pasijával is pereskedett, és azonnal hívja a rendőrséget, ha pl. fél órával később viszi vissza láthatásról... Ezért fél elhagyni a mostani is. Azt nem tudom, hogy nevelheti a gyerekeket, én is csak remélem, hogy jobban, mint ahogy az élete többi részét intézi. De vannak még érdekes dolgaik: a lány pl. azonnal ugrik a pasi telefonjára, ha elöl hagyja és nem látja, aztán töviről hegyire átkutatja, meg ilyenek. Nagyon gyerek még szerintem.
2019. ápr. 7. 22:36
 10/29 anonim ***** válasza:
82%
Persze van esélye olyat találni, akinek szintén szülhet egy gyereket és szintén tönkre fog vele menni a kapcsolata.
2019. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!