Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy olyan lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy olyan lánynak, aki 17 évesen és 21 évesen esett teherbe két különböző férfitől van esélye új párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Most 22 éves, de nagyon nem jó kapcsolatban él (többnyire a saját hibájából mondjuk)
2019. ápr. 7. 22:14
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Dehogynem, sőt, én a mostani párját is sajnálom, hogy ebbe belecsúszott (pedig figyelmeztették is a közös ismerőseik előre, hogy bárkivel, csak vele ne...)

A gyerekeknek nem tudom, milyen gyerekkoruk van, így arról nem tudok nyilakozni, remélem, hogy nem sok mindent éreznek meg ebből. Persze attól még nem természetes, ami történik velük.

És nem, nem a barátnőm még mindig.

2019. ápr. 7. 23:18
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális férfi azért elgondolkodik azon, hogy 22 évesen arra esze nem volt, hogy védekezzen, de arra igen, hogy 2 különböző csávótól 2 gyerek is legyen.


Talán valami lepukkadtabb apja korú fazon leáll vele, de ép eszű kora beli biztos, hogy nem.

2019. ápr. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Előbb váljon el, aztán lehet szó ismerkedésről, meg új kapcsolatról. Azok után nem látnám akadályát. Viszont pótlék senkinek nem leszek.
2019. ápr. 8. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a gyerekeivel foglalkozna, minthogy új párkapcsolatot keresegél! Az iskolát se ártana befejezni, na meg dolgozni valamennyit, hogy a gyerekeknek legyen cipő a lábán...
2019. ápr. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Nagyon felelőtlen az ilyen ember, erre nincs màs szó.

17 évesen szülni a semmire, aztàn 21 évesen megint?!

25 voltam mikor a lànyom született.5 évvel később éreztük az édesapjával, hogy màr nem mennek a dolgok kettőnk között, békességben külön vàltak útjaink.

Megismertem pàrom, de nem apapótlékot, nem eltartót kerestem, dolgoztam, neveltem a gyerekem.

4 éve boldogan, maximàlisan rendezett körülmények között élünk.

Az apja akkor làtja a gyereket amikor akarja, mivel egy faluban is élünk, utazàsi akadàlya sincs.

Ezt azért nem tartom annyira felelőtlen döntésnek, mint amit a làny csinàlt.

Tudod mi lesz?Teherbe esik megint, azt is megszüli a semmire, és minden megy tovàbb (rosszul!) ahogy eddig.

Ha az én lànyom 17 évesen majd szülni akarna, biztos megtekergetném a hajàt a fején.De hiszem azt, hogy én vagyok annyira értelmes és nyitott, hogy a védekezéssel kapcsolatban mindent el tudjak mondani neki időben.

A làny szerintem ne pàrkapcsolaton agyaljon, hanem azon, hogy elmenjen dolgozni, legalàbb làtszódjon rajta a szàndék, hogy képes felellőségteljesen gondolkodni, cselekedni, ha màr eddig nem tette ezt meg.

És védekezzen!

Esélye van megismerni valakit, hisz fiatal még.De ha csak teng-leng a vilàgban, komolyan senki nem fogja venni.


Amúgy véletlenül nem sajàt magadról írsz?

2019. ápr. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
22 éves egy napot sem dolgozott és a sulit sem fejezte be. A pasija helyébe elválnék tőle és elszedném tőle mind a két gyereket. Hiszen akkor nem lesz miből eltartani őket és van egy csomó adóssága is azt mondod. Gondolom nincs hol laknia max anyuci. Ilyen felelőtlen emberre nem hiszem hogy hagyná a gyerekeket a bíróság.
2019. ápr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Igen, az anyjáék házában laknak mindannyian, a hülye pasija meg még fizeti is a rezsit az egész családra... Elmegy az összes pénze rá.

Én idősebb vagyok és egyelőre nem is tervezem, hogy gyerekem legyen.

2019. ápr. 8. 12:20
 28/29 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen hülye had fizesse
2019. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Jogos.
2019. ápr. 8. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!