Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy olyan lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy olyan lánynak, aki 17 évesen és 21 évesen esett teherbe két különböző férfitől van esélye új párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Most 22 éves, de nagyon nem jó kapcsolatban él (többnyire a saját hibájából mondjuk)
2019. ápr. 7. 22:14
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
De ez olyan elkeserítő... Tényleg valakinek már 22 évesen meg van pecsételve a sorsa?
2019. ápr. 7. 22:39
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Új kapcsolatot találni persze, hogy van esélye. Miért ne lenne?

Normális pasival normális kapcsolatot talál e az már más kérdés. Egy gyerek után meggondolatlanul csináltatni egy másodikat egy megint csak szar kapcsolatban elég árulkodó a nő jelleméről..

Lehet két gyereke másnak is akinek megromlik a kapcsolata és esetleg elválik, egyedül marad két gyerekkel. Ez vállalható. De ilyen fiatalon két gyerek két pasitól? Ráadásul két nagyon kicsi gyerek. Szerintem normális pasi nem vállalja fel két másik pasi gyerekét nevelni mert ha normális akkor akad neki olyan nő akivel a közös gyereket nevelhetok és akinek esetleg mégsem számítana annak szerintem az ilyen nő felelőtlenségével lenne gondja.


Vagyis pasi biztos akad új kapcsolatra..de milyen? Hasonló felfogású mint a nő..semmi sem számít csak a pillanatnyi dúló szerelem, ugorjunk fejest a kapcsolatba mert ez az évezred szerelme lesz köztünk...ami mint majd kiderül kb. fél évig fog tartani, épp addig míg majd úton lesz a harmadik gyerek.

Szerintem csöbörből vödörbe lesz ez.

2019. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de a saját sorsát pecsételte meg.. Nincs az senkinek ilyen fiatalon megpecsételve, csak nem kell így elbszni.
2019. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Persze, csak innen már talán "normális" kiút sincs, ha egyszer megkomolyodna.
2019. ápr. 7. 22:46
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon remélem, hogy nem. Vállalja a felelősséget a tetteiért. Különben bárki bármit megtehet és mégis szipi-szuper életet élhet
2019. ápr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Én 2 ilyen nőt is ismerek, igaz ők most már idősebbek. Az egyiküknek 2 gyereke van egy férfitől, aki otthagyta őt, mikor a másodikkal terhes volt. Később lett egy komoly kapcsolata, vállaltak közös gyereket, de évek múlva külön mentek. Később újra férjhez ment, és boldogan élnek a férjével. A másikuk nagyon fiatalon szült, elváltak, de az apával normális a kapcsolat, foglalkozik a gyerekkel. Majd évekkel később szült egy gyereket egy bizonytalan kapcsolatból, ezzel az apával abszolút nincs kapcsolata. Pár évig egyedül volt, majd lett egy komoly kapcsolata, a pasi a tenyerén hordozta, mindent megtett érte és a gyerekeiért. Néhány év után új kapcsolata lett, már csak a kisebbik gyerek él velük, de ez a pasi is nagyon teper, külföldi utazásokra viszi őket. Úgyhogy valamit nagyon tudhat a csaj.
2019. ápr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer megkomolyodna...

Ki vagy te a történetben, hogy ennyire véded?

ELŐSZÖR változzon meg, hosszú-hosszú éveken át bizonyítsa be a környezetének, hogy már normális ember lett. UTÁNA lehet esélyekről beszélni.

2019. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Senki nem vagyok a történetben, csak az ismerőseim és nem gondolnám, hogy védem. De annyira fiatal még, hogy hihetetlen, mégis elba**ott mindent, amit megtehetett. Középiskolát nem fejezte be, egy napot sem dolgozott, és itt van két gyerekkel +ráadásul egy rakás hitellel is, mert a pénz súlyát sem érzi. Ez azért nekem durva.
2019. ápr. 7. 23:05
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig az 1-es válaszolónak igaza van.Bár nem pont az igénytelen szót használtam volna, de az aki nem tanul egy ,,hibából" és elköveti újra az azért elég rosszul gondolkodik az élet dolgairól.Értem még azt is, hogy a gyerekek önmagukban nem hibák, de az ő életüket is elrontják már az elején azzal hogy pár évente ,,új apuka" van + még esetleg jön a 3. és 4. tesó..tekintve a sebességet, ahogy jöttek a gyerekek.

Az meg, hogy a csaj kicsinyeskedve fél óra késésért rendőrt hív megint csak azt mutatja ,hogy buta és rossz mentalitású, bosszúálló típus.Nem szerencsés..

Új kapcsolata amúgy biztos lehet, de egyrészt minél több a gyerek annál kevesebb eséllyel és amit így leírtál a természetéről, szerintem attól minden férfi menekül egy idő után.Akinek esze van meg hamar levágja milyen ,párszor megdönti és elhajtja.

Neki inkább pár év magány kéne, míg rájön mit is szeretne elérni az életbe és hogy milyen kapcsolatot keres, aztán utána újra pasizni.Addig meg nevelje inkább a gyerekeit.

2019. ápr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a két, elcseszett gyerekkort kapó kisgyerekért nem fáj a szíved? Csak azért, hogy az őket tönkre tevő anyjuk mikor kefélhet újra?

Azért az apáért sem fáj, akit fél óra késés miatt följelent a böszme barátnőd?

2019. ápr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!