Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ez nálatok kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ez nálatok kizáró ok lenne, ha kiderülne a férfiról?

Figyelt kérdés

1.Hogy a régebbi párjával rendszeresen hármasoztak, de nem sokat, hanem évi pár alkalom.

2.Hogy csak férfit vettek be, mert a barátnője nem volt benne a női hármasban, viszont neki nem volt annyira zavaró plusz egy férfi, szal nem az volt, hogy ha nekem nem lehet, akkor neked se, hanem elengedte a dolgot.


Természetesen teljesen hetero hármasról beszélünk.


2019. ápr. 8. 12:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Igen.
2019. ápr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Igen, én egyfelhasználós vagyok, és a párom is legyen az. Nem vágyom ilyenekre. Egyébként van olyan, akinek nem gond, olyat kell keresni.
2019. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Igen!
2019. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Lehet én írtam rosszul, de a férfi nem akar már hármasozni, csak a párja kedve miatt ment bele.
2019. ápr. 8. 13:07
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kizaro!
2019. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

Nálam nem lenne kizáró ok, soha nem voltam még két férfival egyszerre, pedig szívesen kipróbálnám.

25N

2019. ápr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%

6.-nak.


Mi tart vissza? Nő vagy, neked könnyű megoldani.

2019. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Végül is nem felém támaszt hármasozási igényt.
2019. ápr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párja miatt ment bele,de a férfi nem akarja már,akkor nem lenne kizáró ok.Bár elgondolkodnék,hogy ez mennyire őszinte-e,és valóban nincsenek ilyen vágyai.Mivel nem ismerjük egymâst,így gondolhatom azt is,hogy nagyon szeretne megismerni,ezêrt mondja nem akarja többet a hármast.És az is eszembe jutna,hogy most nem,de később majd bedobja,mint kapcsatfrissítési ötlet.Szóval nem biztos,hogy nem ábrándulnék ki,és hagynám a férfit.
2019. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom fiatalkorában sok mindenben benne volt, bár a saját kapcsolataiba sosem vitt be harmadikat, de ő beszállt harmadiknak egy párhoz. Sokat beszélünk erről, hiszen nincsenek köztünk titkok. Engem nem zavar, volt már szó arról is, hogy mindkettőnket izgat ez a fajta felállás, de abban egyetértünk, hogy egyetlen kaland sem ér annyit, hogy a kapcsolatunkat ezzel próbára tegyük. Fantáziának bőven elég, az sem állandó, néha előjön ez a téma köztünk és kész.


Tehát, nálam ez nem kizáró ok. Viszont azt gondolom, hogy csak az olyan kapcsolatokban lehet erről beszélni, ahol mindkét fél nyitott erre. Ahol valaki teljes mértékben ódzkodik, ott ez állandó vitatéma lesz. Akár megtörténik a hármasozás, akár nem.

2019. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!