Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelitek egy párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek egy párkapcsolat kezdeténél, hogy az új párotok nem hasonlít olyan dolgokban az exetekhez amit nagyon szeretettek?

Figyelt kérdés
Nem sok jó volt az exembe, de amik jók voltak és szerettem úgy érzem nem találom senkiben. Biztos más jó lenne minden férfiba, de ilyenkor mindig kicsit el megy a kedvem. Nem éreztetek még így?
2019. ápr. 9. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavar, sőt.


Ha téged zavar, akkor talán fontolóra kéne venni, hogy mégse menj bele ebbe a kapcsolatba, hiszen nem tetted túl magad az exeden.

2019. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Hálat adtam hogy semmiben sem hasonlit az exemre :-D
2019. ápr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy akkor:

1) minek mentél bele a párkapcsolatba, ha olyan dolgokban nem passzol, amik neked fontosak?

2) miért az exhez hasonlitgatod?!


Nem a párod itt a probléma, hanem a fejedben nagy a rendetlenség.

2019. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, talán nem kéne rögtön újba ugrani és kicseszni azzal is, amíg nem vagy tiszta. Na, pl. így kezelem.
2019. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Neem, nem kezdtem párkapcsolatba és már régen szakítottunk.

Már az ismerkedés elején észre veszem ezeket a dolgokat, hogy hasonlítgatok.

Borzasztó volt a kapcsolat az exemmel, de néhány dologban viszont nagyon is kiegyensúlyozott és ezeket várnám el más férfiaktól is :/

2019. ápr. 10. 02:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!