Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek így mi értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek így mi értelme?

Figyelt kérdés

Elmúlt hónapokban többször tapasztaltam, hogy a nők meg sem akarják próbálni az ismerkedést velem, pedig elmondható róluk hogy huzamosabb ideje egyedül vannak. Nem mondom, hogy kötelező velem kapcsolatba kezdeni, de ez érthetetlen számomra.


Elindul egy beszélgetés, jönnek a kedves megjegyzések, többek között hogy minden klappolna velem és különleges pasi vagyok. Már kezdem azt hinni hogy végre lehet valami, ha más nem is, barátság.


Aztán egyik napról a másikra eltűnnek a nők, miközben tudtomra adják hogy jól nézek ki, tetszem, lehetne közös jövő....


Ha egy nő egyedül van és tegyük fel hogy én mint potenciális jelölt kéznél vagyok, miért jobb megoldás elszalasztani? Egy nőt ilyenkor mi motivál?


2019. ápr. 6. 15:32
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki csak a levelezésig jut és nem akar továbblépni, annak vagy nm tetszel igazán, vagy csak a levelezés okozta pozitív impulzusokat hajszolja.

De ez pasikra is igaz, nyugodj meg, nem veled van a baj.

2019. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Ezek szerint mégis bennem van a hiba. Máskülönben kellenék, nem csak pár levélváltás erejéig.
2019. ápr. 6. 19:59
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzed. Szerintem nem, de nem akarlak mindenáron meggyőzni.
2019. ápr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Jó, akkor próbálj meggyőzni!
2019. ápr. 6. 20:16
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

:DDD

Na neeee....

Nem akarok felesleges sztereotípiákkal traktálni :))))

2019. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Kérlek! Most már nagyon érdekelnek a felesleges sztereotípiáid! :)
2019. ápr. 6. 20:37
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Manapság már a nők is hódítani akarnak. Ha megvan valaki, akkor mennek tovább. Ezek az oldalak, maximum csak egonövelésre vannak.

Amíg kicsikarja belőled, hogy tetszik neked, addig érdekes vagy. De utána nem téged unt meg, hanem nincs már meg az izgalom, ezért próbálkozik másnál. De hidd el, ez pasiknál is így megy.

A másik meg, hogy sokan képtelenek nemet mondani. Inkább húzzák az embert, aztán szó nélkül eltűnnek.

Nem korrektebb azt mondani az elején, hogy kalap-kabát, nem tetszel?

2019. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy mindig a nők kezdik mélyíteni a kommunikációt. Tehát nem én kezdek bókolni, hanem ők tesznek rám megjegyzést hogy helyes vagyok stb, és mire lenne lehetőség reagálni, addigra már késő. Ha valójában tetszettem, akkor miért nem fogja meg az alkalmat? Érted a problémám?
2019. ápr. 6. 20:51
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Értem. De te is értsd meg, azért nem akar mélyíteni, mert már a következővel beszél jó esetben. Mindig jobbat és jobbat keres.
2019. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Ez oké, de akkor miért kell ajnározni hogy így meg úgy jó pasi vagyok? Nem túl korrekt.
2019. ápr. 6. 20:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!