Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan ember akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember akit senki se szeretett még?

Figyelt kérdés
Eddig én akárhány férfival jártam csak egy pár hónapig, engem csak kihasználtak, átvertek. Legutóbbi barátom is azt mondta szeret, még a szakítás előtt is egy nappal mondta, mégis dobott. Közben meg úgy is éreztem mintha kontrollálni akarna. De amúgy mindenhonnan egy kitaszítottságot érzek. Iskolában sem igazán kedveltek soha mint másokat, nem igazán voltak barátaim. Semmi értelme az életemnek szeretet nélkül. Igaz a családom szeret, de az nem olyan. N/28
2019. ápr. 12. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, soha sem szerettek szerelemmel. De nem érint rosszul, mert hozzászoktam. Ez az állapot lett nekem a természetes.
2019. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

A szeretet az egy nagyon egyszerű dolog, vagy van bennem, vagy nincs és csak akkor várom kívülről mikor bennem nincs.


Hogy miért alakul ez így ki ahhoz célszerű megvizsgálni a gyerekkort, hogy várt gyerek voltam-e, elfogadtak-e.

2019. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2es! mondasz valamit ! ėn nagyon várt gyerek voltam és teli vagyok szeretettel , sose volt gondom az ismerkedéssel, vagy valakivel kapcsolatba kerülni ( most nem csak párkapcsolatra gondolok.....) . Van ismerősöm, becsúszott gyerek, az anyja a 12. hét előtt gondolta meg magát, hogy na maradjon, mégse megy abortálni. 39 éves, de egy , 2évig tartó párkapcsolata volt jópár éve....

Bocs az OFFért.

2019. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3.Persze, hisz a személyiségfejlődés egy bizonyos szinten okok és okozatok összefüggése és ha valakit gyermekkorban nem a szeretet felé kondicionáló impulzusok érnek annak sokszor problémája lesz annak megélésével.
2019. ápr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
A kérdésben a lényeg, hogy akármilyen férfit VÁLASZTOTTÁL, csak kihasznált. Ettől függetlenül lehet, hogy a friendzone-ban van olyan srác, aki fülig beléd volt zúgva, csak nem találtad elég férfiasnak.
2019. ápr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Érdemes azon elgondolkoznod, hogy: miért tették ezt: "kihasználtak, átvertek". Számodra mit jelent a szeretet? Mi tartozik bele és mi nem?

Az, hogy kimondja valaki ezt a szót, még nem jelenti azt is: a cselekedeteivel igazolja ezt.

2019. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!