Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen +10 év korkülönbségg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen +10 év korkülönbséggel kapcsolat, mik a hátrányai és az előnyei?

Figyelt kérdés

Valamiféle átok ül rajtam mostanában, mert 7-10 évvel idősebb férfiak kedzeményeznek nálam, pedig még sok sminket sem szoktam használni, így még fiatalabbnak tűnök, de nem igen zavarja őket. A való életben és az interneten is ők közelednek, mindig utólag derül ki a tényleges koruk.

Miért akarnak 10 évvel fiatalabbakkal összejönni? Gondoltam rá, hogy a szex miatt, de egyik sem utalt rá különösebben, vagy kezdeti időszakban direkt nem hozzák fel?

Elég szkeptikus vagyok, szerintetek hagyjam figyelmen kívül vagy adjak esélyt? Sajnos többségben hátrányokat tudnék felsorolni... vagy csak én érzek túl nagy szakadékot és egyébként meg normális lenne a 10 év korkülönbség?



2019. ápr. 12. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Ne figyelj rájuk. Csak szexet akarnak, meg egy olyan nőt, aki függhet tőlük (mert fiatal vagy, nincs stabil anyagi háttered).
2019. ápr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, hogy csak megjátszák az ártatlant, hiába tagadják mindig...
2019. ápr. 12. 17:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az már megint más ha mondjuk már nem tanulsz , van saját kereseted és nem vagy rászorulva senkire, mittudom én pl.: 25-35 annak nem látom akadályát.
2019. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Csak a két embertől függ. Szerintem 30 évesen kevésbé akar valaki csak szexet mint huszonévesen. Az ember érzi azért, hogyha valaki valóban őt akarja és nem csak a szexet. Alapvetően mentalitás kérdése, hogy sok-e a 10 év vagy nem. Nálunk nem volt sok. Mindketten megállapodni szerettünk volna, komoly kapcsolatot ami halad is és nem csak elvagyunk meg sodródunk. Ilyen kapcsolatot én a saját korosztályommal soha nem tudtam kialakítani. Lehet, hogy én vagyok koravén de egy olyan huszonéves pasit sem ismertem, aki erre alkalmas lett volna. Párom azért akart velem összejönni, mert látta, hogy érettebb vagyok a koromnál. Nekem evidens volt, hogy idősebbekkel ismerkedem. De aki huszonévesen még nagyon gyerek, és nem tudja megoldani a bulizást, kiélést, fejlődést egy kapcsolatban annak nyilván hasonló társ való.
2019. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem akarnak jobban szexet mint a korodbeliek.

Inkább megállapodni akarnak, azaz ha sok 30as férfi kezdeményez, akkor az azt jelenti, megbízható, becsületes lánynak tűnsz ;).

Neked kell eldöntened meg tudnál-e állapodni, komoly kapcsolatot keresel-e.

Ha igen, szerintem semmi probléma a 10 év korkülönbséggel.

2019. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolatot keresek, de a teljesen más életszakaszból adódhatnak problémák, amik egy korukbeli vagy korban közelebb álló nővel egyáltalán nem lenne meg. Legfőképpen ezért nem értem, hogy ha nem szexet akarnak (vagy ha nem csak azt), akkor miért a "problémásabb" utat választanák.
2019. ápr. 12. 19:05
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

"Legfőképpen ezért nem értem, hogy ha nem szexet akarnak (vagy ha nem csak azt), akkor miért a "problémásabb" utat választanák."

Miért lennél problémásabb? Épp ellenkezőleg. A 30as nők a problémásak, mert ha egy férfi gyereket akar, azoknál jóval nagyobb a komplikáció kérdése a gyerekszülésnél.

Mindjárt jönnek a feminista amazonok, akik szerint a nők 40 évesen is simán szülnek. Megsúgom, én a környezetemben nem ezt látom.

2019. ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyrészt az első válaszoló rávilágított az egyikre, nincs stabil anyagi háttér még, hiányzik az egyensúly és teljesen más szinten van a két fél. Másrészt én biztos hogy nem szeretnék gyereket jó ideig, és annak ellenére, hogy komoly kapcsolatban gondolkodom, a család téma nálam még sokáig nem aktuális, 30 körüli férfiaknál pedig már igen.
2019. ápr. 12. 19:24
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon jól látod.

Tehát akkor neked nem valók a 30 éves férfiak.

Innentől arra kell törekedned hogy a te korosztályodnak tetsszél.

2019. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy a családot már aktuálisnak gondolják 30 körül. Legalább is én alig ismerek olyat, aki 30 körül van és már él-hal a családalapításért. Gyereket hosszú kapcsolatba csinálunk. Mire megérik annyira a kapcsolat, hogy valóban biztonságosan lehessen gyerek vállalni neked is aktuális lesz a dolog.

Egy érett, felelősségteljes huszonéves pedig semmivel nem nehezebb út, mint egy 30as nő. Ez nem életkor kérdése.

2019. ápr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!