Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan nő tetszik, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nő tetszik, aki nem szabadna?

Figyelt kérdés

Megcsak nem is az esetem, túl nyugis,csendes, bár talan ha feloldódik nem az. Próbálom magamban tagadni, hogy biztos csak nőhiány de egyre rosszabb. Minden héten találkozom vele, sőt hétvégenként a mellette lévő szobában alszom, akkor a legrosszabb. Ritka normális, okos jó az alakja és még szép is. Olyan nehezen találni ma ilyet. Veszett ügy az egész, nem is tudom minek írtam ezt most ki, megoldás úgy sincs, csak az idő és az elfogadás.


Férfiak ti mit csináltok, ha olyan nő tetszik, aki nem szabadna? Elmúlik magától egy idő után, úgyis, ha rendszeres a kapcsolat?



2019. ápr. 13. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Elmúlik, de idő.

Ha folyamatosan győzködöd magad, hogy nem kell neked, de közben tetszik és nem jöttök össze akkor egy idő után ez a "rajongás" utálattá fog fejlődni.

Meg fogod utálni konkrétan azért, mert nem lett semmi amikor még te nagyon akartad.

Hiába te nem léptél az utálat jönni fog.

Utána már csak szánni fogod és ki is fogod röhögni, hogy micsoda tuskó, hogy nem jött veled össze.


Amit tehetsz amíg ez be nem következik, hogy találsz valakit aki jobban tetszik, "papíron", objektív mércével szebb, jobb nő, mint aki most tetszik.


Nem feltétlen kell összejönnöd azzal a másik, papíron jobb nővel, elég ha csak kitűzöd célnak hogy összejössz vele, ha meg sikerül, akkor az csak ráadás.


Egyébként ha folyamatosan találkoztok személyesen, úgy sokkal nehezebb.

Én biztos megpróbálnám valahogy elintézni, hogy ne kelljen találkozni vele.

De ha nem lehet akkor is működik a fenti megoldás.


És ne feledd:

Mindig van egy nagyobb hal.

2019. ápr. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki már tetszik egy ideje, és nem tudok tőle elszakadni (pl ahogy te is írod, hogy akaratlanul is találkozol vele), akkor én nem tudok ellenállni az ösztöneimnek, és muszáj megismernem őt.

Mindegy, hogy miért is lenne tilos.

2019. ápr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaa, és ha minden nap látod, akkor csak.egyre jobban belehabarodsz... Na már ilyenkor nem a nőbe, hanem a gondolatba.


Ezért is jó megismerni. Kiderülhet, hogy valójában tényleg utálod őt, és csak a hormonok játszottak a fejeddel.

2019. ápr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem szabadna tetszenie? Csak mert papíron nem az eseted? Vagy van más oka is, hogy nem jöhetsz vele össze?
2019. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van barátja. Nem hiszem, hogy meg tudnám utálni, nem is lenne túl jó ötlet. Kedvelem, mint embert, tetszik, mint lány, és talán azért is mert ennyire tiltott, elérhetetlen szamomra. Hülye helyzet
2019. ápr. 13. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit aggódsz ennyire, keress egy jobbat, egy olyat aki nem "tiltott".


Irigylem azokat akiknek a magánélet a legnagyobb problémája...

2019. ápr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen,ez a legnagyobb problémám, lehet irigyelni.

Valószínűleg nemsokára a rokonom lesz hivatalosan is. Hiába találkozom mással is, utána ha ott van ő olyan mintha semmi más nem érdekelne. Beszelni se lehet erről senkinek, ez az egyetlen hely, ahol kiadhatom magamból. Igyekszem vele laza lenni, úgy kezelni pl mint egy testvért, de kib....tt nehéz. A lelkiismeretfurdalasrol nem is beszélve

2019. máj. 6. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!