Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg sokba kerül egy barátnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sokba kerül egy barátnő?

Figyelt kérdés

Rám egy barátom se nagyon költött még, pedig nem vagyok csúnya és elég csinos is vagyok a környezetem véleménye szerint. Megfordulnak utánam a férfiak.

Nem is vártam el tőlük, de érdekelne mások milyen okból kifolyólag költenek a barátnőjükre pénzt és ezt maguktól teszik e vagy vannak rá utalások amikor kér valamit a barátnő.


Egyik kérdésnél olvastam, hogy egy barátnő elvisz havi közel 100 ezret illetve, hogy prostihoz járni olcsóbb mint egy barátnőt "fenttartani". Ez tényleg így van a saját és a környezeted tapasztalatai alapján? Szerintem ez nagyon elvan túlozva és az egyedülálló férfiakat nem kéne ezzel rémizgetni, hogy pénzhiány miatt ne merjenek kapcsolatot kezdeményezni.


2019. ápr. 13. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak a lúzerek tolják, ezzel indokolva, hogy miért nincs senkijük. A valóságban a kutyának se kellenek.

Én sose kerültem semmibe egy pasimnak sem. Ha költött rám, akkor viszonoztam a dolgot, és legközelebb én hívtam meg, vagy én is vettem neki valamit hasonló értékben. Mindig egálban voltunk. Sőt, mivel általában jobban keresek a pasiknál, így anyagilag jobban jártak néha, de ez engem nem érdekelt sose. Kihasználni nem hagytam magam, és megvenni sem.

2019. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A sok az relatív fogalom. Én például soha nem néztem mennyit tankolok az autómban amikor volt barátnőm. Bármikor kitalálhattunk valami programot, beugrottunk az autóba és mentünk. Nem minden nap, de néha ki kell mozdulni a négy fal közül. Mozi, fürdő, kirándulás, nyaralás, vagy csak beülni egy sütit enni a közeli kávézóba.

Persze nem kell mindent a férfinak fizetni, néha a nő is állhat mondjuk egy éttermi ebédet, vacsorát.

2019. ápr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A igaz, hogy az udvarlási időszakban valamint a mézeshetekben költötök egymásra, mert sok közös élményt akartok szerezni. Tehát pl. ha sose mentél nyaralni, és most elmentek 3 hónapra a Kanári-szigetekre, vagy minden héten kimozdultok valahova, pl. színházba, koncertre, vesztek egymásnak csecsebecséket, plüssmacit, stb., akkor az jelentős költés akkor is, ha csak a magadét fizeted vagy visszakapod ajándék formájában. De ez mindkét fél zsebét egyenlően terheli akkor.

Ha az egyik fél nem engedhet meg magának valamit, amit a másik át szeretne élni, akkor mind2 fél kötségeit ő állja, és ez nemtől független - ekkor is sokszor olyanra költenek, amire kapcsolaton kívül soha, tehát igen, plussz kiadás. Pl. ha 50 vagy 300 km-re laknak egymástól vagy még messzebb, már maga az utazás is jelentős összegeket emészt fel.

2019. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Normálisan,ha a barátnő dolgozik,akkor nem kéne hogy sokba kerüljön.Ugyanúgy fizethet ő is,így a normális.Ha viszont a nő nem dolgozik,akkor megnőnek az elvárások(a nő részéről),akkor egy vagyonba kerül.Itt lép közbe a prostizás.
2019. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Ezt azok szokták hangoztatni, akik konkrétan "felső kategóriás" lányt szeretnének. Tehát minimum olyat, mint amit az Instán látnak.

Az ilyen lány tényleg sokba kerülhet, ha nem hajlandó dolgozni, és a párjának kell fizetnie, hogy fenn tudja tartani a külsejét. Másként meg az ilyenek nem állnak le velük, csak pénzért.

Mert aki ilyen, és dolgozik is, az minek jönne "Átlag Janival" pénzért, ha lehet hozzá hasonló külsejű partnere is.

Na, ezért mondják, hogy jobban megéri nekik a prosti, mert a "minőségi nő" is csak szexre kell neki, de mire odáig eljutnak, már "pénzbe kerül", tehát jobban járnak a prostival, mert fix tarifáért, várakozási idő nélkül övék egy "minőségi nő". Vagy akár minden héten egy másik.

2019. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Volt barátnőm, aki sokba került igen.

De volt olyan is, ahol nem.

De a legjobb, ha ezen nem is gondolkodsz, mivel akkor ezek csak mellékesek.

2019. ápr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én felsőkategoriás insta nő vagyok, havi 800ba fájok neki, nem érzem soknak. Ő se.
2019. ápr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nettó 1 misi fölött keresek, a barátnőm nettó 250-et, mégis azonos eletszinvonalon élünk, és havonta külföldre utazunk, mert nyilván én fizetek kb mindent.
2019. ápr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ, hogy néz ki a férfi. Egy hiper-szuper-extra jóképű álompasi megteheti, hogy kb. semmit nem költ a nőre, viszont átlagos külsővel tényleg minimum egy százasba benne van havonta egy barátnő, ha az ember meg akarja tartani. Te vagy csak nagyon jól kinéző férfiakkal jöttél össze eddig, vagy fel se tűnt, mennyit költenek rád.
2019. ápr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Maga a kapcsolat az, ami pénzbe kerül, a nőnek is. Hiszen a randikra el kell menni, ki kell nézni valahogy, a programok pénzbe kerülnek, stb. Viszont ezt csak azok kötik a kapcsolathoz, akik önmagukra egyébként nem költenek.
2019. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!