Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lejöttem barátnőmhöz vidékre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lejöttem barátnőmhöz vidékre és nem is foglalkozik velem ?

Figyelt kérdés

Barátnőmet reggel megcsípte egy darázs ami miatt feldagadt picit a keze, ezért mondta hogy maradjunk itthon, így este se tudunk 'úgy' együtt lenni...

Már egy hete nem is találkoztunk, annyira vártam hogy lejöjjek hozzá, egyedül van itthon se szülők se semmi, és most ez van. Sajnáltatja magát, tvzik én meg unatkozom...

Nem merem mégegyszer megkérdezni, hogy mi lenne ha elmennénk valahová, leszedi megint a fejem hogy gondoljak abba bele, hogy őt most megcsípte a darázs és fáj a keze

Mit tegyek?



2019. márc. 31. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

Mutasd meg neki itt mit kérdeztél és vond felelősségre/

Vagy próbálj a kedvébe járni, kicsit törődni a lelkével/testével.


De hacsak nem valami nagyon alacsony a fájdalomküszöbe akkor tuti más a baja ez csak jó kifogás.

2019. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

Eléggé kényes barátnőd lehet. Még negyven fokos lázzal is szexeltem a párommal, dehát nem vagyunk egyformák.


Azért azt megkérdezném tőle, hogy még ha szex nem is lehet, miért nem fér bele egy séta, hiszen nem a kezével jár, hanem a lábaival.

2019. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk örülj neki, hogy nem lett nagyobb baja... Ha érzékeny lenne rá akár a sürgősségin is ücsöröghetnétek vagy már megfulladt volna a saját feldagadt nyelvétől. Nem játék az ilyesmi. Ha nem troll kérdés akkor hatalmas paraszt vagy amiért nem tudod megérteni, hogy neki ez most rohadtul fáj és kellemetlen. Egy kapcsolat nem csak arról szól, hogy dugunk meg eljárkálunk. Hanem arról is, hogy ott vagyunk a másiknak ha valami baj történik vele. Te mennyire örülnél ha beteg lennél vagy fájna valamid ő meg magasról tenne rá és el akarna rángatni mindenfelé?
2019. márc. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
47%
Mutasd meg neki, hogy neked meg a micsodád van bedagadva és azzal kellene kezdeni valamit! :D
2019. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj haza, jobban fogod érezni magad otthon.
2019. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Jól van azért mindennek van határa. Megcsípte nem allergiás rá akkor mi a fenét hisztizik? Megérteném ha allergiás lenne az más tészta. De azért egy darázscsípéstől még én sem voltam soha lusta semmihez. Az meg hogy fáj hát nekem nem igazán fájt sosem inkább égett és viszketett. Volt hogy bokám csípte volt hogy az alkarom tavaly nyáron megcsípett egy párszor még se húztam ki magam semmi alól megjátszva hogy mennyire de nagyon fáj és nem bírok semmit csinálni. Szerintem itt más is van a háttérben. Nem is bújik hozzád vagy mi? Semmi testi kontaktus? Mert azt már elég gyanús.
2019. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 peca1000 ***** válasza:
75%

A másik kezével is kiverhetné neked, amelyik nem fáj :)


Ha be van dagadva a keze, és tényleg fáj neki, akkor hagyd békén.


Kenegesse Fenistil géllel, vagy Aloe First-el.

2019. márc. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

Ha reggel csípte meg és nem allergiás, akkor este fél 8-kor (mikor a kérdést kiírtad) már eszébe se kéne jutnia.

Engem egyszer külföldön, ahol autóval közlekedtem, egy pihenőben megcsípett egy darázs a térdhajlatom belső oldalán. Fájt, rossz volt. A közelben volt víz, azzal kicsit hűsíteni tudtam. Üldögéltem egy fél órát, aztán összeszedtem magam és visszamentem a kocsihoz, mentem tovább.


Alapelvem: minden rosszban van valami jó!

Ebben a helyzetben az a jó, hogy most jöttél rá, hogy a barátnőd egy extrém kényeskedő, hisztis csaj. Akivel az együttélés (legalábbis számomra) maga lenne a pokol. Nem eljegyzés, esküvő, közös lakás, közös gyerek után jöttél rá. Akkor már sokkal nehezebb kilépni és egy normálisat keresni helyette.

Szóval gondold végig, hogy fogja ez a csaj lereagálni, amikor terhes lesz, amikor kisbabája lesz, aki nem hagyja aludni. Amikor nem ilyen szintű problémáitok lesznek, hanem valóban komolyak. Hogy valóban arra vágysz-e, hogy egy életen át az ő álproblémáival foglalkozz, ahelyett, hogy a valóságosakra koncentrálhatnál.

2019. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy annyira rossz vagy az ágyban, hogy a darázscsípés most az ok, hogy ne kelljen veled kínlódni.
2019. ápr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem allergiás a darázs csípésre és nem a sürgősségin fekszik , csak műhiszti az egész.
2019. ápr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!