Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nektek hogy esik ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek hogy esik ez?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi tisztelettel bánik veletek, az mit vált ki belőletek?


Nyilván a tisztelet jól kell, hogy essen. De ilyenkor nem válik a nő szemében “papuccsá”, mint férfi?


Ez a gesztus (az odafigyelés, türelem stb.) nem inkább fordítva sül el?

Ha egy nő ezt mondja, hogy “köszönöm, hogy ilyen tisztelettel állsz hozzám”, ez benne örömöt váltott ki, és ez vonzó neki, vagy ezzel leplezi, hogy ő nem tudja a férfit tisztelni? Mit vált ki a nőből, ha a férfi tiszteli?


2019. ápr. 14. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Számomra érték. Egy férfi nem ettől lesz papucs.
2019. ápr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem te nem érted a tisztelet szó jelentését (?).


Aki tisztelettel bánik a másikkal, miért lenne papucs? Hogyan kellene ezt elképzelni? Miben nyilvánul meg neked ez a tisztelet kimutatás, hogy felmerülne ilyen, hogy papucsnak magad?


Szerintem a tisztelet nem foglalja magába, hogy odafigyelek rendszeresen a másikra és törōdök vele. Tiszteletet mutatni bárkinek lehet minden felszínes kapcsolatban akár, nem feltételezi azt, hogy közeli kapcsolatban állsz egy adott emberrel.

2019. ápr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert esetemben a tisztelettel azt kommunikálom, hogy nekem ő fontos, de egyúttal azt is, hogy akárhogy is megsértett, elutasított a múltban, még mindig tudom szeretni, tisztelni mint személyt. Ezzel viszont leleplezem magam, mert az igazsàgosság szerint elutasítanom kéne (ez lenne az alap), de ezzel a tisztelettel inkább gyengeséget kommunikálok felé, nem pedig erőt. Ettől ő nem viszont-tisztel, hanem megvet. De nem tudom ez vonzó-e egy olyan nőnek, aki már elutasított, de akivel nagyon közel voltunk egymáshoz, csak nem volt akkor szerelmes, és inkább kimenekült a helyzetből.
2019. ápr. 14. 09:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értelek kérdező.

Tisztelettel is el lehet valakit utasítani.

Tisztelet nélkül közelíteni máshoz, nemtől függetlenül, suttyó tahóság.

2019. ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Te nem tudod mit jelent az, hogy papucs valaki.

Ennek semmi köze a tiszteléshez. A papucs attól papucs, hogy mindent megtesz/csinál amit a nő mond neki és így konkrétan a nő ugráltatni tudja.

A tisztelet meg mindenkit megillet nemtől függetlenül...

2019. ápr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 Épp ez a baj, hogy fogalom zavaraid vannak. Tisztelni akárkit nem azt jelenti, hogy ō fontos számodra. Az inkább kötōdés. Úgy hangzik, mintha összemosnád a fogalmakat.


Önmagában a tisztelet mindenképp jó érzés, de a szerelem (amennyiben viszonzatlan), már nem föltétlenül az.

2019. ápr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Öregem, te túlkombinálsz mindent. Nagyon ráérsz, és szeretsz is téves teóriákat gyártani, tök feleslegesen. De ennek mi értelme? Okosnak hiszed magad ettől, vagy mi? Mert pont az ellenkezője van. Inkább tanulj valami értelmes dolgot, azzal többre mész!
2019. ápr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7: a kérdésre nem sikerült válaszolnod.

A többieknek: egy papucs személy is (akár férfi, akár nő) tiszteli a másikat, ezért tesz meg bármit érte. Szerintem nem ment át a kérdés, de mindegy... Én azt veszem, hogy a nők nem mindig mondják ki őszintén amit gondolnak, hanem célozgatnak, finomítanak. (Pl. te olyan kedves vagy.... ami lefordítva azt is jelenti: nyálas vagy) Ez csak egy példa. Arra voltam kíváncsi, hogy egy nőnek a tisztelet is ilyen-e.

2019. ápr. 14. 09:44
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem inkább neked nem jöttek át a válaszok...
2019. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!