Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik ez rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik ez rosszul?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 2 éve vagyunk együtt. Minden szuperül működik, de mostanában észrevettem hogy fáradékonyabb. Több idő kell, mire rám hangolódik szex előtt és közben is van hogy kell plusz segítség szájjal. Ami nem probléma, mert imádom csinálni. De, mindez visszavezethető a munkahelyére valamint nemsoká költözni szeretnénk.

Támogatom mindenben, megértő vagyok, de éjszaka is mikor hazaér, éjfél vagy 1 óra körül, ő még leül a számítógép elé és fent van. Másnap reggel persze panaszkodik hogy fáradt és ha oda jutunk hogy szeretkezzünk, akkor megint jön a probléma, hogy megértést vár és több türelmet.


Mondtam már neki, hogy nem a telefont meg a számítógépet kellene este nyomni, hanem pihenni kellene és nem lenne probléma.


Jogosan esik rosszul?


2018. nov. 29. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Abszolút jogos. Csak nem ebben a galaxusban. Amúgy jogos. Bocs, mégsem.
2018. nov. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Olvasd el a tövénykönyveket. Jogodban áll megismerni a jogaidat ;-)
2018. nov. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Na,én nőként írom azt :hazaérek,fáradt vagyok mint a dög,de a net kikapcsolja az agyamat utána,ezért is jövök fel ide,vagy bárhova.Ha nekem ezt valaki be akarná szabályozni,kivágnám mint a huzat.Alszok,reggel gond nem lenne.Nálatok ez csak kifogás,nincs kedve hozzád.
2018. nov. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

"Mondtam már neki, hogy nem a telefont meg a számítógépet kellene este nyomni, hanem pihenni kellene és nem lenne probléma."


Jelen helyzetben ha ki akar kapcsolódni este, akkor inkább ül le a gép elé, mint fekszik be melléd az ágyba, úgyhogy szerintem igen, jogosan esik rosszul.

2018. nov. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem!

A páérodnak van valakije!

Erre mérget is vennék!

2018. nov. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sajnos egyet értek az utolsóval. Voltam hasonló helyzetben, mindkét oldalról sajnos es ugyanezek voltak az indokok
2018. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!