Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy Facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy Facebookon egyes embereknek van fent képük a volt párjukkal a saját adatlapjukon?

Figyelt kérdés
Én bezzeg senkinek se vagyok fent sehol.
2019. ápr. 16. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Miért ne? Nem fogok arra elbni egy csomó időt, hogy 10 évvel ezelőtti fotóim közt turkáljak, csak hogy nehogy legyen fent olyan fotó, amin xy mellett állok.. Amúgy is a múltam része, miért törölném? A régi nyaralós képeimet se töröltem csak azért, mert már hazajöttem onnan. Nyálas, smárolós, pettingelős képeket úgyse raktam fel soha.
2019. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanúgy vagyok vele, mint az első válaszoló. Az exem is a múltam része, nem szégyellem, nem tagadom meg, elfér a többi kép között. Se időm, se igényem nincs régi képeket és bejegyzéseket átnézni, törölni. Mert minek?
2019. ápr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is vagyok már másnak ex én még se vagyok fent senkinek. Mondjuk nem értem az exnek miért kell valaki Facebook adatlapján fent lennie.
2019. ápr. 16. 12:40
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
#3 Lehet hogy téged szégyelnek az exeid. :)
2019. ápr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Az előbb írták le egy csomóan, ezek szerint még mindig nem érted . Ki a tökömet érdekel, hogy te nem vagy fent senkinek? A te exeid gondolom hasonló értelmi szinten állnak, ezért törölték le a közös képeiteket (Vagy szimplán ráérnek ezzel szarakodni). Ez legyen a legnagyobb problémád az életben.
2019. ápr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem normális embernek nincs fent az exe a neten semmilyen formában.
2019. ápr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
Lehet lepontozni, de ez akkor is így van. Mert akinek képe van az exével azt jelenti hogy még nincs túl rajta. Az más dolog ha cd-re kivan írva, de azt senki nem látja.
2019. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%

#7

Szerintem pont az gyanús, hogy nincs túl rajta, aki képes még ezen a témán lihegni később is, és ülni és kutakodni a képek után.

2019. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!