Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Járt valaki egyetemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járt valaki egyetemi tanárával?

Figyelt kérdés
Leírnátok röviden, hogy milyen szakos vagy hogy jöttetek össze, hány évig tanított? Szeretnék mást is kérdezni, de azt inkább privátban.

2019. ápr. 16. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem de pont ma jött be az egyik órámra helyettesíteni egy fiatal, nagyon jóképű tanár srác vagy phd hallgató vagy nem tudom mi lehet pontosan és rögtön feldobta a kedvem és elgondolkodtam hmm milyen lehet:D De nyilván csak elméleti szinten.
2019. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy csoportársam igen. Infot tanított a srác, kb. 6 év volt közöttük. Meg az egyik fiatal németes tanár is járt egy tanítványával.
2019. ápr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem gimibe is volt fiatalabb tanárral futókalandom, egyetemen pedig egy proffal jártam össze, majdnem egy évig.

Írhatsz privit ha érdekel, de nem minden nap járok fel. :)

2019. ápr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!