Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tapadnak rám a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tapadnak rám a csajok szakìtás utàn "barátság" cìmszóval?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy én szakìtottam vagy ők. Az összes csaj zaklat ezzel a baromsàggal. Volt amelyiket nagyon csúnyán kellett lepattintanom hogy felfogja végre. Van amelyik még fél év után is vergődik ezzel, pedig van neki valami csávója is elvileg. Meg ő szakìtott.

#csaj #buta #vergődés #szánalmasvagy
2019. ápr. 17. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:

A píped kő néki vagy a szaktudásod. :D

32/f

2019. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem volt kimaxolva a kapcsolat viszont sajnos nem rád volt szüksége. Mint ember szeret téged, jó volt veled beszélgetni, akármizni, de társnak "kevés" voltál. A barát és a pár között voltaképpen a romantikus kötődés az egyetlen különbség. Illetve néha még az se, de a te esetedben lényegében az.
2019. ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
17%
#1: Ha a pípje kéne nekik, együtt maradnának vele. Így viszont "barátság" címszóval gyűjtögetik maguk köré a bútorasztalost, az informatikust, a villanyszerelőt, a fényképészt, hátha csurran-cseppen némi matéria/munka ingyé, ha fel kell újítani a lakást.
2019. ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

De lehet, neki nagy a pípje és azért akarnak az ő barátai maradni...tudod a 26+ az mégiscsak 26+ :D

Amúgy a szakmunkát írtam én is és ebben benne van az ingyen pszichológiai praxis. :)

32/f

2019. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos helyi pletykafészek vagy, és tudni akarják miket ténykedtek, miről témázgatsz. De lehet hogy nincs kedvük új barátokat megismerni, és téged már ismernek, ismerik a dolgaidat. Az is lehet hogy olyan nagyon sose voltál nekik vonzó, és így ha egész nap ott vannak a közvetlen közeledben, akkor is csak haverként jutsz eszükbe.
2019. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De úgy jönnek utánam, mintha muszáj lenne. A szakmám nem bìrják a saját hasznukra kihasználni. Ha meg visszautasìtom őket jön a sértődés.
2019. ápr. 17. 18:35
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Akkor az ingyen pszichológus kell nekik. A szakmunkát meg úgy értsd, hogy fizikai munka.

32/f

2019. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!