Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet ezt bírni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4eve vagyunk házasok a férjemmel, 1 éve nagyon megromlott köztünk a kapcsolat. Minden nap a vita a veszekedés, nincs szinte semmi testi kapcsolat, itt nem csak szexre gondolok de simogatás, csók sincs. Ha mondom neki beszéljük meg, terel vagy kiabál szerinte minden rendben. Nagyon elfáradtam lelkileg. Nagyon fiatalok vagyunk én 29l ő 31 férfi.
2019. ápr. 18. 15:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hát nézd. Az alapján, amit leírsz, nekem ez hajaz egy bántalmazó kapcsolat kibontakozására. A fejed tetejére is állhatsz, akkor se lesz jó semmi. Nem kíván téged szexuálisan, és szerinte ez így tök rendben van. Leépíti az önbizalmadat. Semmi pozitívumot nem írtál az emberről, gondolom már nem tudsz. Tényleg nagyon komolyan végig kéne gondolnod, miért vagy vele.
2019. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Semmi önbizalmam nincs már csak egy nagy 0nak érzem magam. :(szeretem még :(
2019. ápr. 18. 16:53
 13/21 anonim ***** válasza:
Oké, de mit szeretsz rajta? Csak rosszat tudsz róla mondani.
2019. ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Egyikőtök sem tud elköltözni valahová?

Ennek a házasságnak vége, ideje lenne tovább lépni, mert most csak az idődet vesztegeted és magadat kínzod.

2019. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit szeretek benne... Fogalmam nincs... Nem tud ő én csak szüleimhez tudnék
2019. ápr. 18. 17:17
 16/21 Izabella220 ***** válasza:
Minden egyes nap csak időpocsékolás.Hallottad már azt a bölcs igazságot,hogy nem minden férfi mellett ugyanaz a nő.29 éves vagy miért akarsz egy beletörődő kapcsolatban maradni.Mas gyerekkel lelép akkor te miert gondolod túl.Szereted de megis mit?Saját magaďal hagyod hogy ezek megtörtenjenek, a párod neg tudja h ezt megteheti veled,egy marék ..... se néz es ezt meg hagyod is.
2019. ápr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Igazad van tudom.. :(
2019. ápr. 18. 18:07
 18/21 anonim ***** válasza:
Lehet már rég van melletted valakije...
2019. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem szeresd még! :D Attól függetlenül továbbra is kamunak tartom az egész sztorit.
2019. ápr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem van valakije, akkor viselkednek elutasítóan és akkor kötnek bele még a fába is. Ezzel próbálja rád tenni a terhet, hogy te legyél az oka annak, hogy megcsal. Sajnálom, tapasztalatból beszélek.
2019. ápr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!