Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő miért nem használja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért nem használja ki, hogy a világ tele van szub férfiakkal, akik bármit hajlandóak megcsinálni a nőknek és nem kérnek cserébe semmit?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 19. 21:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, hogy nem akarnak semmit, pl smpixien szubok sokasaga vagylistaval can fent, az o dominaja legyem borszerkoban, hordjon magassarkut a kisboltba is, labimadat, taposas, bla bla:D nem hiaba elnek meg beloluk az anyagias dominak:D JA es sok meg a no kulsejet illetoen is igen valogatos, azok is akik irl labdaba se rughatnanak olyan nonel, mint amire vagynak.


Egyszeruen rengeteg nonek nem vonzo, hogy egy idegent ugraltasson akinek egyertelmuen szexualis es erotikus toltetu ez az egesz hiaba mondjuk csak bevasarol neked...

Pl en lifestyleban siman dominaskodom a pasim felett, de az hogy idegen pasikat hasznaljak ki nem vonz, ezek is csak egy szexualis targynak tekintik a not, kielik rajta a megalazas stb iranti vagyuk es kesz...

2019. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Téged miért érdekel ez? Miért szeretnéd, hogy kihasználják? Mire jó ez?


Amúgy a nő pontosan tudja, hogy a férfi később úgyis felhánytorgatná ezt, lek&@vázná őt, amiért így bánik vele és kihasználja. Csak a fejedben lévő álomvilágban vannak ilyen férfiak, akik semmit sem kérnek.

2019. ápr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem kell egy agyatlan csicska.
2019. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

# 12

Tudod mi az a mazochizmus? Tele van velük az internet.

2019. ápr. 19. 22:05
 15/24 anonim ***** válasza:
Mert egy totál dilis világban élünk. A hétköznapi életben megy a szemérmeskedés, hogy pl.: "fúj, fétises", otthon meg megy a "Ma este drágám doktor-páciens szerepjáték lesz". Szóval nyugi, biztosan van olyan nő, akinek bejönnek a szub-ok, csak megfelelő helyen, időben kell résen lenni.
2019. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Mert bár amúgy semmi bajom a szado-mazochizmussal és az ehhez kapcsolódó fétisek kiélésével, nekem személy szerint nincs ilyenem. Úgyhogy ha kihasználnék egy férfit szexuálisan, érzelmileg, anyagilag, akárhogy, nem azt érezném hogy milyen jó nekem, jól kihasználtam és még élvezi is, hanem bűntudatom lenne, én kellemetlenül élném meg.

Biztos vannak domina típusú nők, remélem találsz ilyet ha erre vágysz, de sosem fogja mindenki kihasználni ezt a "lehetőséger".

2019. ápr. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

# 16

Akkor buta vagy. Fel kéne fogni, hogy neki ez okoz örömet és a kedvességed pedig boldogtalanságot.

2019. ápr. 20. 03:55
 18/24 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagyok buta. Felfogom hogy neki ez okoz boldogságot. Mondtam is hogy vannak nők akik ezt meg tudják adni, ha sikerült volna elolvasni a kommentemet.

Már csak az kéne, hogy te is felfogd, hogy nekem pedig nem okoz ez semmiféle boldogságot, sőt, negatív érzéseket vált ki belőlem, így nem fogok ilyet csinálni.

2019. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
92%
17 : Fogd már fel, hogy egy embert nem az mozgat, hogy másvalaki mit érez, hanem hogy ő maga mit érez.
2019. ápr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
92%
17: Akkor a sub pasi is buta, mert nem fogja fel, hogy ha a nőnek az egyenrangú kapcsolat okoz boldogságot, és nem alkalmazkodik hozzá ebben.
2019. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!