Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamelyikőtök ismeri Müller...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamelyikőtök ismeri Müller Péter "Hogyan legyél jó nő Hottie" című anyagát, és ha igen, bevált nektek?

Figyelt kérdés

Egy ideje látom, hogy kering fent a neten.


[link]


Azt ígéri, ha végig csinálom, megveszem a könyveit (nem kis pénzért), javítom nőként a párkapcsolat minőségét, "bombanő" lehetek kortól és külsőtől függetlenül (mert nem a külsőtől függ szerinte ki mennyire jó nő, szerinte egy kevésbé jó nő lecsaphat egy jó pasit egy jó nő kezéről), és bárkit megkaphatok, elérhetem a férfiak engem akarjanak, rajongjanak értem, és mindent megadjanak.


Volt olyan közületek (hölgytársaim közül), aki végig csinálta?


Ha igen, bevált valakinek?



2019. ápr. 20. 15:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%

Én kitöltöttem egy tesztet kíváncsiságból, hogy mennyir s vagyok jó nő vagy ilyesmi... Hat, mondanom sem kell, hogy ez alapján semennyire és soha nem fognak másként nézni rám a férfiak, caak eldobható szemétként. Amúgy többéves kapcsolatban vagyok, amivel teljesen meg vagyok elégedve...

Amúgy csak közhelyeket puffogtat nagyon rejtélyes megfogalmazásban.

2019. ápr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%

Hát, én sem hallottam még erről a könyvről, de valami borzalom a leírása. Röviden, tömören: hogyan legyél elkényeztetett kis aranyásó.

Kösz, nem. Maradnék inkább Nő, aki egyenlő partnere a férfinak. Nem kell kinyalni a s*ggem, ismerem a wc papírt, köszönöm. Nem is beszélve arról, hogy boldog párkapcsolatban élek évek óta, minden évben nyaralunk, utazgatunk, amire KÖZÖSEN spórolunk, ahogy a leendő házunkra, életünkre is. Miért lennék ehelyett egy anyagias, számító, manipulatív...szóval az?

2019. ápr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
57%

Hülyeség.Kb olyan, mintha valaki könyböl akarna megtanulni gyermeket nevelni.

Ha magadtól nem tudod, hogy legyél jó nő, kérdezz meg egy pasiknál sikeres nőt.

2019. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
26%

Hogyan legyél jó nő.... kezdetü izék, csak arról szólnak hogy minél jobban megfelelj a náladnál osztályokkal alsóbbrendű pasiknak, míg porig nem alázod magad, és magad is elhiszed hogy egy senki vagy.

Nehogy elolvass és bedőlj ilyen baromságoknak!

2019. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!