Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet strandon pasizni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet strandon pasizni? és hogy viselkedjek? A lényeg lent=)

Figyelt kérdés
a barátnőmmel lementünk a strandra és megkérdeztem két fiútól h labdáznak e velünk? (az egyik mellesleg nagyon tetszett:D) és szerintem a barátnőm jobban tetszett nekik mert mindig neki dobták a labdát...és nem tom hogy viselkedjek ilyen szituba?? vagy mit csináljak??:S mellesleg neki van barátja... de a barátnőm azt mondta h csak azért dobta neki a labdát aki nekem tetszett mert h a haverja is....MIT CSINÁLJAK LEGKÖZELEBB??:D
2010. júl. 5. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ez cseppet kellemetlen...hagyd ott őket:D:D
2010. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát ja de az még gázabb lett volna:D főleg úgy h 4en voltunk és a bnőm egyenesen megmondta h nem akar kavarni senkivel és tudta h nekem tetszik:D de hát olyan szép volt a szemee:D
2010. júl. 5. 16:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát akk nem tudom..:D de a fiúk h lehettek ennyire taplók?!?!nem is neked kellett volna kellemetlenül érezned magad..:D
2010. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de hát pasik:D mit is lehet tőlük várni:D de volt még egy az tök normálisnak nézett ki...:D de azt elbuktam:D :/
2010. júl. 5. 16:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
itt a megoldás legközelebb elrángatod a bnődet is és keresel mást a strandokon egy csomó helyes srác van...:Dmást nem tudok javasolni...
2010. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ja lehet ez lesz:D köszii:D
2010. júl. 5. 16:47
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Vagy a bnődnek nagyobb volt a melle és a pasik szeretik azt nézni amikor dobja vissza a labdát h mozog..Énmár csak tom az én bnőmnélis ez van -.- h én voka kismellü ,és bnőmmel foglalkoznak amigrá nem jönnek h énvok a jobb fej :D
2010. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
16:56 hmm ez jóó:D van benne valami:D
2010. júl. 5. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!