Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te elmondanád a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elmondanád a kapcsolat elején hogy bisex vagy?

Figyelt kérdés
Nem szeretném elnyomni a vágyaimat.

2019. ápr. 21. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha akarsz közben mással is lenni, akkor nem korrekt dolog eltitkolni egy monogám ember elől. Amúgy rengeteg biszexet ismerek és nem hinném, hogy szükséges lenne boldog kapcsolat mellett harmadik fél.
2019. ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig el szoktam mondani. Ne akkor derüljön ki, amikor már X éve együtt vagyunk.

Bár én maximálisan hűséges vagyok, és ha van barátnőm, soha nem kívánok mást.

2019. ápr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

El, de én sem azért, hogy kefélhessek másokkal szabadon (nem akarnék), hanem mert nem szeretnék eltitkolni a saját lényemmel kapcsolatban semmit. Fogadjon el úgy, ahogy vagyok.

De ha te mindkét nemmel szexelni akarsz, akkor fokozottan ajánlott őszintének lenned.

2019. ápr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Légyszi mondjad már el, hogy miért írod a szexet sex-nek egy magyar fórumon? Ráadásul ott, ahol még van külön "szexualitás" téma is csak azért, hogy az ilyen gyökerek is le tudják írni helyesen ezt a szót. Miért? Ennyire nincs agyad?!


Jah, tudom... Elgépelte a telefon...

2019. ápr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez nem nyelvtan óra! ha nem tudsz válaszolni minek írtál? ennyire nincs agyad?
2019. ápr. 21. 15:08
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

"ha nem tudsz válaszolni minek írtál? ennyire nincs agyad?"


Ezt magadtól is megkérdezheted, Einstein! :DD

2019. ápr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
most rólad van szó nem rólam
2019. ápr. 21. 16:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Természetesen, és eddig bejött,pedig már 60 éves vagyok!
2019. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!