Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Elmondanád a párodnak, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád a párodnak, hogy a múltadban van egy folt, mikor is egy nagyon súlyos dologgal vádoltak meg, ha az a dolog nem igaz?

Figyelt kérdés

2018. szept. 21. 07:59
1 2
 1/18 Csiß ***** válasza:
100%
Én elmeséltem,nem történt semmi.Átbeszéltük és azóta szóba sem jött.
2018. szept. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha szoba kerul valahogy, vagy ezzel kapcsolatos tema.

Ha epp egy romantikus esre kellos kozepen vagyunk, nem nyognem be, hogy “el kell mondjak valamit” mert folosleges felzaklatni valamivel aminek ugysincs alapja.

Ha joggal vadoltak volna meg, az mas. Annak alkalmas idopontot kell keriteni es elmondani, hogy ne arulj zsakba macskat.

2018. szept. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De félek hogy mástól tudja meg, és haragudni fog amiért titkoltam előle. Viszont az is fennáll, hogy akár tőlem, akár mástól tudja meg, ha elhiszi rögtön szakìt vele:-(
2018. szept. 21. 09:00
 4/18 A kérdező kommentje:
*m
2018. szept. 21. 09:00
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Privátba megírod hogy mi az a dolog? Most már nagyon érdekel
2018. szept. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Pedofília.
2018. szept. 21. 09:24
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Elmondanám neki akkor is ha igaz. Fordított helyzetben én is szeretném tudni és jól esne ha elmondaná. Másrészt nem akarnék attól rettegni, hogy mikor kitől tudja meg.


De most már engem is felcsigáztál mi ez a dolog!

2018. szept. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Most írtam le,hogy pedofília, de az egész hazugság!
2018. szept. 21. 09:41
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nincs mitől tartanod. Elmeséled neki mi meg hogy volt és hogy nem valós az állítás és ennyi.

Elég kellemetlen helyzetbe hoznád, ha valaki nekiszögezné a dolgot és még válaszolni sem tud csak pislogni, mert cseszted elmondani neki.

2018. szept. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A párom mindent tud rólam. Mindent. Ha pletyka, ha igaz.
2018. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!