Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érdemel meg engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdemel meg engem?

Figyelt kérdés

A barátom mellett állandóan a sírásba alszom bele.

Végre pár nap tavaszi szünet az egyetemen is, megbeszéltük,hogy együtt töltjük(nem lakunk együtt), elmegyünk ide -oda.

Erre a megbeszélt nap reggelén írok,hívom,hogy na ,úgy beszéltük meg,hogy 10-re jön és elmegyünk valahova. Estig semmi válasz....hajat mostam,felöltözve vártam rá egy egész napot,eltűnt kornkrétan. Aztán este felhív hogy ja bocsi hát neki annyi dolga volt,fáradt stb. Miközben írtam neki és láttam higy elérhető is volt,de nem olvatsta,telefont nem vette fel.

Ez a 3.nap hogy ezt csinálja.

Este megígérte,hogy nagyon bocsi ma már tuti,reggel beszélünk és jön,megyünk.

Megint no answer, telefont nem veszi fel,én pedig felöltözve kuksolok mint egy idióta:/

Elrontotta az egész szünetemet:(

Ez másnál is kiverné a biztosítékot?

Azt hiszem kezd elszakadni a cérna:/

20L


2019. ápr. 22. 12:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Hogy van türelmed egy ilyen idiótához, aki sz@rba sem vesz?! Nálam is elszakadt volna a cérna.
2019. ápr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hanyagold...ha úgy sem jelentkezik, akár napokig, egy hétig, akkor pedig hagyd az egészet. Sőt lehet, már most ezek után ezt kéne tenned.
2019. ápr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen,gondoltam rá,hogyha este talán megint eszébe jutok,nem fogom felvenni,visszaírni neki.
2019. ápr. 22. 12:50
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem hanyagolnod kellene, hanem szakítani vele.

Komolyan, miért vagy vele? Annyira jó vele a szex?

2019. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
De lathatolag neked ezzel semmi problemad nincsen valojaban, hiszen tovabbra is hagyod, hogy igy viselkedjen veled, es elozoleg se teszel semmit, csak leirod hogy sirdogalsz miatt. Aztan maradsz ugyanott ahol szarba se vagy veve. Hat, akkor sirdogaljal. Nincs itt mit mast tenned.
2019. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Konkrétan nem érdekled, és szó szerint semmibe vesz. A tested kell neki, ha éppen kedve van hozzá, de ennyi. Te meg hülye vagy, hogy hagyod magad így megalázni, már bocsi!
2019. ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Én is ilyen voltam a te korodban. Én is éreztem, hogy talán jobbat érdemlek, mégsem léptem ki az ilyen viszonyból.

Tudom, nehéz szakítani, de arra gondolj szerintem, hogy ez sose fog változni, ez az alak nem szeret téged és nem is fog. Így hát csak az idődet veszi el az elől, hogy találj egy olyat, aki megbecsül téged. És még sok szenvedést okozol magadnak addig is.

Attól, hogy te szereted, az kevés lesz.

2019. ápr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki egy üzenetet, hogy "Bocs, szerettem volna személyesen közölni, ezért kerestelek egész hétvégén, de jól láthatóan feleslegesen próbálok korrekt lenni. Szakítok veled. Szép napot. Margit"
2019. ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez a pasi semmibe vesz,megáláz,hülyének néz.Te meg hagyod,hogy bolondot csináljon belöled.A sirás nem megoldás!Ha még adsz egy esélyt neki,de ha eljátssza dobd ki!Legyél már egy kicsit büszke nö!
2019. ápr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8# korrekt valasz. Helyedben ezt tennem!
2019. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!