Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érdemel meg engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdemel meg engem?

Figyelt kérdés

A barátom mellett állandóan a sírásba alszom bele.

Végre pár nap tavaszi szünet az egyetemen is, megbeszéltük,hogy együtt töltjük(nem lakunk együtt), elmegyünk ide -oda.

Erre a megbeszélt nap reggelén írok,hívom,hogy na ,úgy beszéltük meg,hogy 10-re jön és elmegyünk valahova. Estig semmi válasz....hajat mostam,felöltözve vártam rá egy egész napot,eltűnt kornkrétan. Aztán este felhív hogy ja bocsi hát neki annyi dolga volt,fáradt stb. Miközben írtam neki és láttam higy elérhető is volt,de nem olvatsta,telefont nem vette fel.

Ez a 3.nap hogy ezt csinálja.

Este megígérte,hogy nagyon bocsi ma már tuti,reggel beszélünk és jön,megyünk.

Megint no answer, telefont nem veszi fel,én pedig felöltözve kuksolok mint egy idióta:/

Elrontotta az egész szünetemet:(

Ez másnál is kiverné a biztosítékot?

Azt hiszem kezd elszakadni a cérna:/

20L


2019. ápr. 22. 12:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Közben kiderült ,hogy egy 16 éves csajjal kavar:/ hát ez szuper ://
2019. ápr. 22. 13:57
 12/16 anonim ***** válasza:
Hogy derült ki? Akkor most legalább látod, hogy nem kár érte.
2019. ápr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Teljesen véletlenül, léptem volna be az előbb az emailembe intézni az egyetemi dolgokat és ott volt Ő is belépve az emailjébe (tudom nem szép,de az utóbbi napok miatt)rámentem és ott leveleznek egy ideje.
2019. ápr. 22. 14:21
 14/16 A kérdező kommentje:

Pedig té yleg annyira más volt mint a többi tipikus fuckboy, mindig próbált mindenben segíteni,számíthattam rá, megbeszéltünk mimdent.

Nem tudom mi történt:/

2019. ápr. 22. 14:22
 15/16 anonim ***** válasza:
szerintem csak megunta, vagy csak kanos
2019. ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
"A barátom mellett állandóan a sírásba alszom bele." - nem hiszem, hogy emellett o barmiben is erdemben melletted allt volna vagy megbeszeltetek volna barmit is.
2019. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!