Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt pasiddal mennél nyaralni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt pasiddal mennél nyaralni?

Figyelt kérdés
Nem haraggal váltunk el,Ő még most is szerelmes belém,de nekem nem kell,barátként tekintek rá! Jó ötlet együtt nyaralni?
2019. ápr. 22. 20:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
neked most inkább új fiúkkal kéne ismerkedned nyáron, nem az exeddel nyaralgatni, meg pazarolni az időt, plusz így ő sem tud kiszeretni belőled hamarabb, hogy nyaralgatsz vele...
2019. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Pontosan, ezt hiába tisztázod, neki többről fog szólni. Aztán elég kellemetlen lesz, ha majd ez kint bukik ki, és elrontja az egész nyaralásnak a hangulatát.
2019. ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Legalább magadnak ne hazudj már. Nagyon is szeretnéd újrakezdeni ezzel a pasival. Csak még udvaroltatni akarsz magadnak egy kicsit. 100% hogy újra össze fogtok jönni, ha együtt mentek nyaralni.
2019. ápr. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13 Ha összeakarnék vele jönni, hidd el, most is együtt lennénk! Egy szavamba kerülne az egész, de bennem megváltoztak az érzések már lassan egy éve! Úgyhogy ezer %, nem leszünk már egy pár ebben az életben!
2019. ápr. 23. 07:33
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg szépen hagyd békén.Mindkettőtők érdekébe,mert ebből tuti semmi jó nem sülne ki.
2019. ápr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem para szerintem meg, én voltan nyaralni volt barátommal és jó volt. Letisztáztuk, hogy nem kell többet belelátni.
2019. ápr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!