Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kezelni ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kezelni ezt?

Figyelt kérdés

2 hete, hogy megváltozott valami a férfivel, akivel ismerkedtem.

Utolsó találkozásunk óta azt éreztem, hogy a dolog erőltetett a részéről, miközben az én érdeklődésem egyértelmű volt. Aztán gondoltam nem erőltetem. Nem írtam, ő sem írt. Eltelt 1 hét 0 kommunikációval. Mire már kezdtem magamat jól érezni, lezárni, hogy akkor ez ennyi volt, erre ír... Pár mondatot váltottunk, majd újra nem válaszolt. Bátorkodtam és megkérdeztem, hogy most valójában miért is írt. Válasza, hogy kíváncsi volt, hogy mi van velem. Picit átmentem bunkó stílusba, mert nagyon felhergelt a hirtelen felbukkanása (lehet nem kellett volna) és megmondtam neki, hogy akkor tegyen pipát a nevem mellé, hogy abszolválta, hogy jelentkezett és 1 hét múlva újra várni fogom. Értetlenkedni kezdett, hogy nem érti, hogy most mi a baj és hogy a legutóbbi találkozásunk óta úgy érzi mintha már engem ő már nem érdekelne.. nem tudom ezt miből szűrte le, miközben ő ignorált. Gondolkodtam, hogy valamiféle fordított pszichológiát akar nekem itt elszórni, vagy mi a franc? Leírtam neki, hogy inkább ezt én gondolhatnám, hisz 1 hete nem is jelentkezett, de "kimagyarázta", hogy benne semmi sem változott, ugyanúgy akar. A beszélgetés ennyi lett volna. Azóta megint nem beszéltünk, én írtam utoljára. "Rettegek", hogy újra fel fog bukkanni a semmiből. Nem akarok gyerekes lenni a tiltással, szeretek egyenes lenni az emberekkel. Esetleg egy egyenes beszéddel szeretném lezárni, tisztázni vele, hogy ne gondolja, hogy én várok rá. Mit csináljak ezzel?


2019. ápr. 23. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Mi hogy? Ugy hogy leseszrod!
2019. ápr. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1. Igen, ezt én is így gondoltam, de nagyon könnyű ezt mondani... :) Ez ment addig amíg nem írt. Aztán újra jött rajta a kattogás. Ilyenkor nehezebb józanul és "lexarom" stílusban gondolkodni
2019. ápr. 23. 09:02
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Egyenes beszéddel. Mondja el, hogy mit akar. Ha bizonytalan, akkor mondja azt, ne rabolja az idődet és ne rád hárítsa, hogy úgy érzi nem érdekled.

Ha csak magyarázkodik megint, akkor ignoráld.

2019. ápr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
27%
Valami miatt úgy érzi, hogy pont te nem akarsz tőle semmit. Ezt apró elszólásokból, megnyilvánulásokból, jelekből simán le lehet szűrni egy nőnél. Nem biztos benned 100%-osan, hogy érdekel téged.
2019. ápr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet azért mert már előtte is furcsálltam a viselkedését és picit jobban tartottam tőle a távolságot, amikor legutóbb találkoztunk.. Ezt érezhette az utolsó találkozón, de nem viselkedtem egy percig sem bunkón. Nevettünk, hülyéskedtünk. Nem adtam egy percig sem jelét annak, hogy mondjuk várom, hogy legyen vége a találkozónak. Persze megengedem, hogy valóban ezt érezte.
2019. ápr. 23. 09:20
 6/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
28%
Kérdezz rá egyértelműen, mit akar tőled. Nem nagy dolog.
2019. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Valamit nem akar elmondani, valószínű, hogy bejött a képbe más is, de nem akar kidobni teljesen téged sem. Ilyenkor szokták ezt a viselkedést elővenni, mintha te lennél a rossz. Hány éves? Tök gyerekes részéről, tiltanám a francba, kár tovább ragozni, későbbsem kell tőle jóra számítani.
2019. ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7. Én is erre gondoltam. A találkozás előtt is már furán viselkedett, a találkozást is csak egy megnyugtatásnak tudtam be és nem annak, hogy szívből jövő. Meg is kérdeztem, hogy van-e más a képben, mert megmondhatja nyugodtan, ne titkolja, csak legyen őszinte. Azt mondta, hogy nincs senki. Nem hiszem el, mert a jelek mást mutatnak
2019. ápr. 23. 12:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, igen... Biztos lehetsz benne, hogy nem is fogja megmondani. :D
2019. ápr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy ezt megírtad neki.


Ha 100 %-ig érdekled, akkor nem tántorítja el ez se. Ha meg nem érdekled eléggé, akkor legalább lekopik, ami nem nagy baj.

2019. ápr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!