Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyszerre utálsz és szerets...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszerre utálsz és szeretsz valakit, az mi a fene?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 23. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy legszívesebben egész nap szexelnétek.
2019. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mi az amit utálsz?
2019. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó is lenne tudni... Utálom is az illetőt, de közben bolondulok is èrte.
2019. ápr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ambivalencia.....?
2019. ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Skizorénia egyik válfaja....
2019. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ezt hívják szerelemnek...
2019. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az a skinhead induló :) "Gyűlölnek és szeretnek,éljenek a skinheadek"
2019. ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szeretek ide feljönni, jók a válaszok:D



#2 Ez az utálat érdekes érzés,nagyon nehéz megfogalmazni, de valahogy kb. úgy néz ki az egész, hogy már mérges vagyok az életre, hogy ennyire szeretem, de nem lehetünk együtt, viszont a következő percben hálás vagyok a sorsnak, hogy találkozhattam ezzel az emberrel és ha nem is velem, de legyen boldog:)


Tudjátok emberek ez a szokásos reménytelen l*fasz. Már ezerszer végigpörgettem fejben, hogy mi lenne, ha összejönnénk, de erre esélyt sem látok. Az tenne boldoggá, ha 100%-ban biztos lennék, hogy nem szeret és akkor talán tovább tudnék lépni. Pontosabban boldog akkor sem lennék, de információ gazdagabb igen.

Foglalt a gyermek egyébként...

2019. ápr. 23. 18:35
 9/11 anonim ***** válasza:

# 8 kommentre:

pontosan tudom, miről beszélsz, én is ebben vagyok/voltam, amit írsz, én is írhattam volna.


Annyi különbséggel, hogy az illetőben hiába estem bele fülig, mégis látom azt a személyiségét, amitől meg szó szerint viszolygok.. Igen. Fülig belehabarodtam, meg sem érdemli, és ráadásul látom közben pl a felszínes, gázosabb énjét, és hogy nem is való hozzám, egyáltalán. nem való hozzám. Mégis...


Sose éltem meg ilyet, amikor látod, hogy nem való hozzád, valószínűleg nem is érez hasonlóakat irántad, nálad mindezek ellenére egyszerűen nem akar múlni. Utálom az egészet.

2019. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy nem működne, mert a jelleme idegesítő, akkor csak szexuális vágy, nem szerelem. Az tud ilyen lenni.
2019. ápr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!