Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tehetnétek (pl. anyagilag)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tehetnétek (pl. anyagilag) tartanátok bejárónőt, fözni, mosni, takaritani?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 23. 20:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem lenne barátnőm, akkor biztosan tartanék, megengedhetem magamnak, de ő személyes kérdésnek veszi, hogy ne más takarítson, hanem ő. Szerintem az együtt töltött idő többet érne, mint a takarító fizuja.
2019. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%
Én főzni nem tudok de eljárok kajálni minden mást megcsinálok szóval nem. 25f
2019. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Főzni imádok, azt nem adnám senkinek. A mosással szinte nincs teendő, mi külön tartóba tesszük a babaruhát, a fehéret, a színeset és az ágyneműt/törölközőt, így válogatni nem kell, csak az egyik kosarat beborítani a mosógépbe, rádobni egy kapszulát és elindítani. Takarítani nem szeretek, nem is könnyű a gyerekek mellett, de inkább marad hétvégére és akkor a férjemmel egy délelőtt alatt kiganézzuk a házat, mint hogy egy idegen mászkáljon be hozzánk. Az egyetlen, amire szívesen fizetnék valakit, az a kert. 800 nm, a fele veteményes és marha unalmas minden este fél-1 órát locsolni, meg pl a borsót vagy a spenótot leszedni.
2019. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Bevásárolni és főzni nem foglalkoztatnék senkit mert szeretek magamnak főzni és nem is bízok meg másban. A saját konyhámba pedig más ne forgoldjon.

Bevásárolni pedig szeretek, ez is bizalmi munka. Én tudom mit akarok, milyen márkát igy ezt is kiesik.

A ruháimra nagyon kényes vagyok igy a mosás és vasalás is kiesik, még tisztítatni is félve adom be a ruhám.


Takarításra és ha van kert annak a szakszerű ápolására alkalmaznék fizetett segítséget.


28/N

2019. ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
76%

Nálam heti egyszer jár egy hölgy segíteni, amióta kiköltöztem a koliból egyetem után. 2 melóhelyem van, barátnőm nincs, a por meg száll, ha otthon vagyok, ha nem. A mosást, mosogatógépet elindítom, szándékosan koszt nem csinálok, de pl. a vasalást, ablakpucolást Évike végzi, takarítani a nagyobb dolgokat is ő szokta. Ha van kapcsolatom, akkor sem mondok fel neki, heti egyszer 10-12e Ft-ot ki lehet bírni.

36F

2019. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Évike :-) Ez aranyos.


Édesanyám gazdag családoknál takarít. Sok helyen a nő egyáltalán nem dolgozik, bőven lenne rá ideje, de elvből nem végez házimunkát. Ezzel még alapjáraton nem lenne gond, tegye. De vannak olyanok, akik undorítóan lenézik a másik embert és sokszor mesél olyanokat, amiktől én kiborulnék a helyében. Pl. van olyan család, ahol a kis tizenéves taknyos bedobálja az ágya alá az üres üdítős dobozt meg a csokipapírt, mert tudja, hogy majd úgyis jön a takarítónő.

2019. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
41%
Éppen ott tartunk, hogy megtehetnénk, és szükség is lenne rá. Felületesen gyorsan össze tudom kapni a házat, amíg a gyerekek oviban vannak, de lassan időszerű lenne egy alapos nagytakarítás. De borzasztóan szégyellem magam, hogy nem boldogulok a feladataimmal. Pedig nem kellene, errefelé majdnem minden házhoz jár házvezető nő. (Aki takarít, főz, esetleg a gyerekeket hozza-viszi). Nekem mégis ég a pofám, így inkább magunk kínlódunk a férjemmel.
2019. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Persze. Mondjuk a főzést lehet, h nem, sőt... de a gané pucolást végezheti más is helyettem (porszívózás, felmosás, portalanítás, fürdőszoba pucolás, ablak mosás, stb.). A mosás, nos... nemtom, a nagyobb tételeket (ágynemű, függöny, takarók) nem bánom, megcsinálhatja. :) De, max. egy héten egyszer szeretném látni, a kisebb dolgokkal sztem én is bőven megbírkóznék lazán és boldogan. :)
2019. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
61%
Én bizony tartanék, egy fiatal, csinos bejárónőt, akinek a sikáláson kívül más feladatai is lennének... (F35)
2019. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!