Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tehetnétek (pl. anyagilag)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tehetnétek (pl. anyagilag) tartanátok bejárónőt, fözni, mosni, takaritani?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 23. 20:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Ekcémásodásra hajlamos a kezem, szóval régebben simán rábólintottam volna.

Viszont albérletben élve jó pár emberrel az évek során sajnos elég sok gáz takarítási szokást is megfigyeltem, vagy épp barátom családjánál vagy...a szüleimnél. Mármint ami nekem gáz, nem akarok senkit bántani. De emiatt nem bírnám elviselni, hogy valaki a saját módszerei szerint takarítson, mondjuk ugyanazzal a szivaccsal törölget le mindent, amivel mosogatott előtte. Ááá.

Exem anyukája is takarított pénzért családoknál, ő nagyon profi volt a takarításban, de valamiért mégsem szeretném. :/


A vasalást meg barátom csinálja, neki meg az a mániája, hogy azt csak ő tudja jól.


Két mániákus...

2019. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Ja és nincsen gyerekünk...tehát így könnyebb azért.

Több ismerősünkhöz járnak takarítók, ők többet is dlgoznak nálunk vagy gyerekeik vannak.

2019. ápr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2019. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Nekem volt de párom elkuldte. Olyan 210-230nm-t kitakarítani nem egy feladat , nem szereti ha a cuccai között turkalnak, így szerinte felesleges.


Nekem meg mindegy

2019. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Takarìtásra nem, de főzni igen. Azt sem nálam - Főzze meg az előre megbeszélt menüt otthon,és hozzá át. Ebben a verzióban nagyon tetszene.
2019. ápr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Persze, simán. Nem azt mondom, hogy fájdalmasan sok időt vesz el a mosogatás és hasonlók, de ha kihúzható a teendők listájáról és van rá anyagilag keretem, akkor bérelnék fel. Alkalmi, mondjuk heti egy alkalomra, azzal a kikötéssel, hogy minden ott legyen, ahol megszoktam és a szobámat hagyja békén.

Az nem érdekel, hogy nő vagy férfi az illető, a takarítás idejére lelépnék otthonról.

2019. ápr. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem, ha megtehetném anyagilag, akkor se fogadnék fel bejárónőt. Ha rettenetesen elfoglalt lennék és megtehetném anyagilag, akkor talán.

Én úgy lettem nevelve, hogy el tudjam magam látni, nem úgy nőttem fel, hogy bejárónők és szobalányok takarítottak utánam. Szerintem ez jórészt neveltetés kérdése, aki így nő fel, annak természetes.

2021. febr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!