Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? (többi lent)

Figyelt kérdés

lányok!!mért van az h az utobbi idöben nehezen csajozok?ha mégis akkormeg álltalában vagy elutasitanak vagy sikerül olyan lányhoz odamennem akinek van barátja.nem vagyok igénytelen,nem vagyok csúnya se,szorgalmas vok becsületes,de egyszerüen mintha átnéznének rajtam:S

voltmár kapcsolatom nemis 1,szakítás se miattam volt hanem a másik fél miatt.soha nem csaltam meg egyik barátnöm se:S..kezdem magam egyedül érezni h már lassan 1 éve nincs barátnöm:S

vmi tanács???csak normális válaszokat kérek.köszi:)


2010. júl. 5. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen átmeneti pillanatok, amikor az ember azt érzi, hogy szerencsétlen, béna, mert semmi sem jön össze neki. Ne akard ennyire görcsösen. Előbb utóbb összejön, lesz egy lány, blablabla...
2010. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a valasz a kerdesedben van:


szorgalmas vok becsületes,de egyszerüen mintha átnéznének rajtam:


legyel egy kicsit rossz fiu,ne legyel becsuletes es ne engedd hogy atnezzenek rajtad,mindenre van megoldas,most nem meselek mert tull hosszu lenne,es ugysem ertened meg


clyde88

2010. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokt:)

elsö:nem görcsölök ezen semmilyen szinten.hétvégén a szorakozohelyen ugy vok ha sikerül sikerül ha nem nem:)

2010. júl. 5. 20:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!